ایران فینالیست شد ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

ایران فینالیست شد

به گزارش خبرنما؛تیم ملی والیبال با پیروزی درمقابل چین به فینال رسید و فردا با برنده‌ی بازی ژاپن و چین‌تایپه بازی خواهد کرد.

ورزش
استقلال به الهلال نه،به مدیریت باخت ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

استقلال به الهلال نه،به مدیریت باخت

به گزارش خبرنما؛تیم استقلال درمصاف با الهلال عربستان با نتیجه‌ی ۰_۲ بازی را واگذار کرد. استقلال درحالی به مصاف الهلال قدرتمند رفت که تمام ستارگان فصل پیش خود را به دلیل ضعف مدیریتی از دست داده بود.

برد بی‌دردسر ایران مقابل عراق ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

برد بی‌دردسر ایران مقابل عراق

به گزارش خبرنما؛تیم ملی ایران با نتیجه ۰_۳ و با گلزنی علیرضا جهانبخش ،مهدی طارمی  و علی قلی‌زاده در مقابل عراق به پیروزی رسید .

تجمع هواداران استقلال مقابل وزارت ‌ورزش ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

تجمع هواداران استقلال مقابل وزارت ‌ورزش

به گزارش خبرنما؛امروز هوادارن استقلال از نقاط مختلف کشور در اعتراض به وضع آشفته‌ی این تیم مقابل وزارت ورزش و باشگاه استقلال تجمع کردند ‌و خواهان رسیدگی به وضعیت نابسامان تیم خود شدند.

استقلال و همان مشکلات همیشگی ۱۲ شهریور ۱۴۰۰

استقلال و همان مشکلات همیشگی

به گزارش خبرنما؛ هواداران استقلال در همان ابتدا از عملکرد احمد مددی مدیرعامل تیم  ناراضی بودند،بارها تجمع گذاشتند و خواستار اخراج یا استعفای او شدند و حال فرهاد مجیدی ،سرمربی تیم در مصاحبه‌ای عدم رضایت خود را از عملکرد ایشان اعلام کرد، البته پیش از این بازیکنان نیز به وضعیت موجود اعتراض کرده بودند،اما با این حال […]

برد ایران در مقابل سوریه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

برد ایران در مقابل سوریه

به گزارش خبرنما؛ تیم ملی ایران در دیداری که با سوریه داشت با تک گل علیرضا جهانبخش به پیروزی رسید.

هتریک نعمتی در مدال طلای پارالمپیک ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

هتریک نعمتی در مدال طلای پارالمپیک

به گزارش خبرنما؛زهرا نعمتی نماینده تیر و کمان ایران در فینال پارالمپیک۲۰۲۰ با پیروزی برابر حریف ایتالیایی خود قهرمان شد. زهرا نعمتی با این طلا، سومین مدال طلا خود در مسابقات پارالمپیک را بدست آورد.

بازگشت رونالدو به خانه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

بازگشت رونالدو به خانه

به گزارش خبرنما؛کریستیانو رونالدو با قراردادی دوساله به منچستر یونایتد پیوست.

حمید سجادی وزیر ورزش دولت سیزدهم ۰۳ شهریور ۱۴۰۰

حمید سجادی وزیر ورزش دولت سیزدهم

به گزارش خبرنما؛حمید سجادی، وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان دولت سیزدهم از نمایندگان مجلس رأی اعتماد گرفت و به وزارت ورزش راه یافت.

پایان زودهنگام استقلال و قایدی ۰۱ شهریور ۱۴۰۰

پایان زودهنگام استقلال و قایدی

به گزارش خبرنما؛مهدی قایدی،ستاره‌ی جوان تیم استقلال که تا سال ۱۴۰۲بااین تیم قرارداد داشت با قراردادی ۵ ساله از سوی مدیران این باشگاه به الشباب الاهلی امارات فروخته شد.

باشگاه پدیده به حمیداوی واگذار شد ۳۱ مرداد ۱۴۰۰

باشگاه پدیده به حمیداوی واگذار شد

به گزارش خبرنما؛در جلسه ای که پیش از ظهر امروز در مشهد بین مسئولان استانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان و همچنین اصولی رئیس هیات فوتبال مشهد برگزار شد فرهاد حمیداوی دوباره مالکیت باشگاه پدیده را بر عهده گرفت.