سیدلطیف حسینی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش دلارهای تقلبی در یکی از مناطق سطح شهرستان شبستر توسط یک نفر سودجو، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، پس از شناسایی یک نفر متهمه که […]

سیدلطیف حسینی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش دلارهای تقلبی در یکی از مناطق سطح شهرستان شبستر توسط یک نفر سودجو، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، پس از شناسایی یک نفر متهمه که با مراجعه به یکی از طلافروشی‌ها اقدام به خرید سکه و دادن دلارهای تقلبی قصد داشت دلارها را به سکه تبدیل کند که با هوشیاری به موقع طلافروش و حضور سریع ماموران دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر خاطرنشان کرد: در بازرسی از کیف متهمه، تعداد ۳۴ قطعه اسکناس۱۰۰ دلاری تقلبی کشف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

این مقام انتظامی با تقدیر از همکاری خوب مردم با نیروی انتظامی، تصریح کرد: شهروندان هشدارهای انتظامی و پیشگیران را جدی گرفته و هرگونه موارد مشکوک را سریعا از طریق شماره تلفن۱۱۰ به پلیس اطلاع رس