۲۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در آران و بیدگل کشف شد فرمانده انتظامی آران و بیدگل از کشف و جمع آوری  ۲۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق در این شهرستان خبر داد. سرهنگ علی‌اصغر محمدی با بیان اینکه ارزش این دستگاه‌ها بیش از یک میلیارد تومان برآورد شده است، گفت: در این زمینه یک […]

۲۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در آران و بیدگل کشف شد

فرمانده انتظامی آران و بیدگل از کشف و جمع آوری  ۲۱ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی‌اصغر محمدی با بیان اینکه ارزش این دستگاه‌ها بیش از یک میلیارد تومان برآورد شده است، گفت: در این زمینه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

وی افزود: در یک عملیات دیگری افزون بر ۶۰ تن نهاده دامی (جو) که در یک سوله احتکار شده بود، کشف و یک نفر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی آران و بیدگل ارزش نهاده دامی را بیش از ۳۰۰ میلیون تومان بیان کرد.

شهرستان ۱۰۳ هزار نفری آران‌وبیدگل در فاصله نزدیک به ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع است. 

سارق کابل‌های مخابراتی در کاشان دستگیر شد 

فرمانده انتظامی کاشان گفت: سارق حرفه‌ای کابل‌های مخابراتی در این شهرستان شناسایی و دستگیری شد.

سرهنگ حسین بساطی اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین مورد سرقت کابل‌های مخابراتی در سطح شهر کاشان،  مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت. 

وی افزود: ماموران کلانتری۱۲ ولی عصر (عج)  شهرستان با انجام یک سری اقدام‌های فنی و تخصصی موفق شدند درد حرفه‌ای به نام رضا  ۳۰ ساله را شناسایی و در یک عملیات ضربتی متهم را داخل مخفیگاهش دستگیر کنند.

این مقام انتظامی افزود: در بازجویی‌های فنی متهم ابتدا منکر هرگونه جرمی شد اما در تحقیقات تکمیلی با توجه به شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشود و تاکنون به ۱۶ مورد دزدی کابل‌های مخابراتی در سطح شهر اعتراف کرده است.

وی به شهروندان توصیه کرد در صورت شدن قطع برق غیرمنتظره در زمان‌های خاص به خصوص نیمه‌شب، پیش از هرگونه اقدامی بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.

برادران قاچاقچی مواد مخدر در کاشان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی کاشان گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشان، برادران قاچاقچی مواد مخدر با بیش از ۴۸ کیلوگرم مواد افیونی در این شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ حسین بساطی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و طی کنترل خودروهای ورودی به شهر کاشان به یک دستگاه کامیون به مقصد تهران به رانندگی فردی به نام بهرام  ۲۹ ساله و سرنشینی برادرش به نام  شهرام ۲۷ ساله مظنون شدند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این خودرو موفق شدند بیش از ۴۸ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و ضبط کنند.