لادن مهدوی هزاوه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: هدف از ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال در استان مرکزی، حمایت از  شرکت‌های استانی فعال در حوزه ICT  است به نحوی که شرکت‌های مذکور بتوانند سهم بیشتری را از بازار این حوزه در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص دهند. وی افزود: با راه‌اندازی این […]

لادن مهدوی هزاوه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: هدف از ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال در استان مرکزی، حمایت از  شرکت‌های استانی فعال در حوزه ICT  است به نحوی که شرکت‌های مذکور بتوانند سهم بیشتری را از بازار این حوزه در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص دهند.

وی افزود: با راه‌اندازی این مجموعه می‌توان خلاء جدی که امروز بین شرکت‌های رشد یافته در پارک‌های علم و فناوری با عرصه بازار و تجارت حوزه  ICT وجود دارد، را از بین برد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی تصریح کرد: به منظور ایجاد این پارک، ساختمانی در استان در نظر گرفته شده که محل این ساختمان در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان نیز به تصویب رسیده است.

مهدوی اضافه کرد: در این رابطه نیاز است یک تفاهم نامه بین استانداری مرکزی و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور که از زیرمجموعه‌های وزارت ارتباطات است به امضا برسد که در راستای عقد این تفاهم نامه جلسه‌ای با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی، رئیس پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و سایر مسئولان مربوطه پیرامون نحوه همکاری و تعامل استان و پارک فناوری ارتباطات و اطلاعات کشور برگزار شده است.

انتهای پیام