– اخبار سیاسی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، عبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه دوم برخی از برنامه‌های اقتصادی خود را تشریح کرد. وی در این گفتگو در پاسخ به سوالی درباره برنامه دولتش در زمینه یارانه گفت: بنده […]

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، عبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه دوم برخی از برنامه‌های اقتصادی خود را تشریح کرد.

وی در این گفتگو در پاسخ به سوالی درباره برنامه دولتش در زمینه یارانه گفت: بنده برای یارانه برنامه دارم و معتقدم باید نقدی باشد اما به دلیل اینکه با کارهای پوپولیستی مخالفم نمی خواهم مثلاً بگویم ۴۵۰ تومان یارانه می دهم.

همتی گفت:  من می‌خواهم یک دوره چهار ساله رئیس جمهور شوم و تمام اقدامات خود را در این چهار سال انجام می دهم. باید به مردم اعتبار دهیم تا آنها بتوانند کالا بخرند و تقاضا در جامعه ایجاد کنند تا تولید نیز بچرخد.

این نامزد انتخابات در پاسخ به این سوال که آیا رقم آن را افزایش می دهید، تاکید کرد: بله حتماً افزایش می دهم اما با مطالعه و بر اساس برنامه.

  همتی همچنین در پاسخ به سوالی درباره مبارزه با فساد گفت: من معتقدم باید اقداماتی کنیم که فساد رخ ندهد نه اینکه تنها به مبارزه با فساد فکر کنید. اقدامات خود در بانک مرکزی در مبارزه با رانت خواری را به جد ادامه می دهم.

وی ساماندهی یارانه و رسیدگی به طبقات پایین جامعه را اولین اقدامات خود در ریاست جمهوری دانست.

خبر در حال تکمیل است..