به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ برنامه «گفت‌وگوی اقتصادی» که به تحلیل جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور می‌پردازد، بیست و سوم تیر حجم عظیم نقدینگی سرگردان را بررسی می‌کند. اسدالله عسگراولادی، عضو اتاق بازرگانی ایران و رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین و کارشناس اقتصادی، دکتر بهرام شکوری، عضو […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ برنامه «گفت‌وگوی اقتصادی» که به تحلیل جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور می‌پردازد، بیست و سوم تیر حجم عظیم نقدینگی سرگردان را بررسی می‌کند.

اسدالله عسگراولادی، عضو اتاق بازرگانی ایران و رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین و کارشناس اقتصادی، دکتر بهرام شکوری، عضو اتاق بازرگانی ایران و رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران و کارشناس اقتصادی و دکتر عطاالله هرندی، مدرس دانشگاه تهران و پژوهشگر حوزه استراتژی و عضو موسسه پژوهشی اقتصادی آرا در برنامه حضور دارند.

برنامه «گفت‌وگوی اقتصادی» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۴:۳۰روی موج اف ام ردیف ۵/۱۰۳ مگاهرتز تقدیم مخاطبان می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق شماره تماس ۲۷۸۶۱۰۳۵ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۰۳۵ با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.