حمید ملانوری، امروز جمعه ۱۸ تیرماه در دومین شورای مبادلات مرزی در سال جاری اظهار کرد: با هر کسی که بخواهد امنیت استان را تهدید کند و یا نا امن جلوه بدهد ، برخورد می‌شود. به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی ضمن تشکر از تلاش‌های حوزه‌های متولی در حفظ امنیت و اقتصاد مرز […]

حمید ملانوری، امروز جمعه ۱۸ تیرماه در دومین شورای مبادلات مرزی در سال جاری اظهار کرد: با هر کسی که بخواهد امنیت استان را تهدید کند و یا نا امن جلوه بدهد ، برخورد می‌شود.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، وی ضمن تشکر از تلاش‌های حوزه‌های متولی در حفظ امنیت و اقتصاد مرز و انجام بدون وقفه فعالیت‌های مرزی، تصریح کرد: فعالیت‌های مرزی به جهت تأثیری که بر توسعه استان دارند، برای ما بسیار مهم هستند.

به گفته وی؛ به جهت همین اهمیت است که پیگیری‌ها و مطالبات ما در سطح استانی و ملی باید جدی باشد تا از منافع مرز به خوبی بهره مند شویم.

استاندار با تأکید بر روشن بودن مواضع نظام و کشور در حوزه مرز، گفت: امنیت و اقتصاد، دو موضوع بسیار مهم در زمینه مرز است.

به گفته وی؛ امنیت مرزهای استان، تأثیر جدی بر امنیت کشور دارد.

ملانوری خاطرنشان کرد: در راستای این دو منفعت بزرگ، قاطعانه می ایستیم تا خدشه ای به امنیت و اقتصاد استان و کشور وارد نشود.

وی تأکید کرد: آمارها نشان می‌دهند مبادلات مرزی ما طی سال های اخیر، افزایشی بوده و حتی با وجود شیوع بیماری کرونا و اعمال محدودیت ها هم، مبادلات مرزی همچنان ادامه داشته و دارد.

امیر محمودی، فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی نیز گفت: مرزهای شرقی در امنیت کامل و کنترل شبانه‌روزی قرار دارند.

وی افزود: مرزهای شرقی کشور با هوشیاری شبانه روزی نیروهای مرزبانی در امنیت کامل قرار دارد.

انتهای پیام