به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پالایش نفت آبادان، علی توفیق خطاب که دارای مدرک دکترای مدیریت ورزش می باشد متولد سال ۱۳۴۷ در آبادان است. توفیق خطاب بین سال‌های ۱۳۶۴ تا ۱۳۸۰ در تمامی رده های ملی (نوجوانان، جوانان، دانشجویان، بزرگسالان و نیروهای مسلح) […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پالایش نفت آبادان، علی توفیق خطاب که دارای مدرک دکترای مدیریت ورزش می باشد متولد سال ۱۳۴۷ در آبادان است.

توفیق خطاب بین سال‌های ۱۳۶۴ تا ۱۳۸۰ در تمامی رده های ملی (نوجوانان، جوانان، دانشجویان، بزرگسالان و نیروهای مسلح) به عنوان بازیکن حضور داشته است.

همچنین هدایت تیم‌هایی نظیر پتروشیمی ماهشهر ودانشگاه آزاد اسلامی و حضور به همراه این تیم ها در لیگ برتر در کارنامه وی به چشم می‌خورد.

عنوان قهرمانی غرب آسیا با تیم ملی نوجوانان و جوانان به عنوان سرمربی و قهرمانی غرب آسیا با تیم ملی بزرگسالان به عنوان مربی بخشی دیگر از افتخارات سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان می باشد. وی نیز کمک مربی تیم بسکتبال BCI Edge در لیگ تابستانی آمریکا بوده است.

علی توفیق خطاب اکثر دوره‌های تخصصی مربیگری بسکتبال و دوره‌های تخصصی مدیریت ورزش را نیز گذرانده است. وی مدرس فدراسیون بسکتبال و عضو سندیکای مربیان جهانی WABC و سندیکای ملی مربیان ایالات متحده آمریکا NABC می باشد.

قرار است این سرمربی ظرف یکی دو روز آینده اسامی بازیکنان مد نظر خود را جهت جذب به باشگاه پالایش نفت آبادان اعلام کند.
هرچند در روزهای گذشته باشگاه پالایش نفت آبادان با چند بازیکن شاخص بسکتبال کشور به توافق ضمنی و اولیه رسیده است.

انتهای پیام