به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، اگر از خوردن غذاهای سرد و یا ایستادن در صف طولانی گرم کردن غذا در محل کار خسته شده‌اید، می‌توانید از یک جعبه ناهار استفاده کنید که قابلیت گرم کردن خود را دارد. بسیاری از شرکت‌ها تلاش کرده‌اند تا چنین محصولی را ارائه […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، اگر از خوردن غذاهای سرد و یا ایستادن در صف طولانی گرم کردن غذا در محل کار خسته شده‌اید، می‌توانید از یک جعبه ناهار استفاده کنید که قابلیت گرم کردن خود را دارد. بسیاری از شرکت‌ها تلاش کرده‌اند تا چنین محصولی را ارائه دهند اما بیشتر آنها، طراحی ضعیفی دارند یا دمای مناسب را برای گرم کردن غذا فراهم نمی‌کنند. این محصول جدید موسوم به “هیت‌باکس” (Heatbox)، از بخار برای گرم کرن مواد غذایی استفاده می‌کند.

هیت‌باکس، محصول یک استارتاپ هلندی است که نخستین نمونه آن در نمایشگاه فناوری  CES 2020 رونمایی شده است. این محصول، یک ظرف بزرگ است اما بزرگی آن در حدی نیست که در کوله‌پشتی یا کیف جا نگیرد. کابر باید پیش از ترک منزل، کمی آب به ظرف اضافه کند و همچنین باتری داخلی آن را پس از هر سه بار استفاده شارژ کند. این ظرف، با یک دکمه که در پشت آن قرار دارد و یا اپلیکیشن همراه، فعال می‌شود.

هیت‌باکس در نوامبر سال گذشته، با قیمت ۹۰,۹۶۵ دلار به فروش گذاشته شده بود و با وجود این که قیمت کنونی آن به ۲۰۷ دلار می‌رسد اما امکان خرید آن در حال حاضر با قیمت ۱۴۴ دلار وجود دارد.

انتهای پیام