عصرایران- اگر از طرفداران ۴رانر کمپانی تویوتا هستید یکی از جذاب ترین مدل های آن یعنی TRD PRO مدل ۲۰۲۰ را مدتی قبل در گروه خودروی عصر ایران معرفی کرده ایم که اینجا در دسترس قرار دارد. اما اگر در جستجوی یک نمونه خاص و عجیب از این محصول هستید، باید با نمونه آخرالزمانی SR5 […]

عصرایران- اگر از طرفداران ۴رانر کمپانی تویوتا هستید یکی از جذاب ترین مدل های آن یعنی TRD PRO مدل ۲۰۲۰ را مدتی قبل در گروه خودروی عصر ایران معرفی کرده ایم که اینجا در دسترس قرار دارد. اما اگر در جستجوی یک نمونه خاص و عجیب از این محصول هستید، باید با نمونه آخرالزمانی SR5 4×4 آشنا شوید که مراحل شخصی سازی را پشت سر گذاشته و تبدیل به یک شاسی بلند عجیب و غریب شده است!

تویوتا ۴رانر SR5 4×4 کاستوم در لاس وگاس آمریکا برای فروش معرفی شده و در کیلومترشمار خود عدد واقعی ۳۶۵ کیلومتر را نشان می دهد! یعنی این خودروی مدل ۲۰۱۶ عملا هیچ حرکتی نداشته و در حد یک محصول صفر کیلومتر باقی مانده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید تمامی قسمت های بدنه با پنل های فلزی پوشانده شده تا ظاهری شبیه یک تانک برای آن ایجاد شود!

رینگ های با لاستیک های آفرودی در اندازه ۱۸ اینچی استفاده شده اند. قیمت پیشنهادی برای این خودرو ۳۵۹۹۹ دلار است در شرایطی که قیمت یک دستگاه ۴رانر SR5 مدل ۲۰۲۰ صفر کیلومتر نیز در همین محدوده قرار دارد.

مازیار دانیالی بیشتر بخوانید: تویوتا هایلندر ۲۰۲۰ و جزئیات یک کابین به سبک ژاپنی! (+تصاویر) تویوتا هایلندر ۲۰۲۰ معرفی شد/ رقیب سرسخت بازار شاسی بلندها از ژاپن(+تصاویر) معرفی پریوس پرایم ۲۰۲۰/ زیباترین پلاگین هیبرید تویوتا چه ویژگی هایی دارد؟ (+تصاویر) کراس اوور هیبریدی ۳۳ هزار دلاری از تویوتا (+تصاویر)