به گزارش خبرنما به نقل از گروه خبر خبرگزاری برنا, هند به دنبال برنامه‌های احیای جایگاه اقتصاد خود در جهان و به عنوان سومین اقتصاد قدرتمند آسیا، قصد دارد تا سال ۲۰۲۴، ۱۰۰ فرودگاه دیگر را افتتاح کند. به گزارش خبرنما به نقل از بلومبرگ، این طرح پیشنهادی شامل برنامه‌ریزی برای ساخت هزار مسیر برای ارتباط […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه خبر خبرگزاری برنا, هند به دنبال برنامه‌های احیای جایگاه اقتصاد خود در جهان و به عنوان سومین اقتصاد قدرتمند آسیا، قصد دارد تا سال ۲۰۲۴، ۱۰۰ فرودگاه دیگر را افتتاح کند.

به گزارش خبرنما به نقل از بلومبرگ، این طرح پیشنهادی شامل برنامه‌ریزی برای ساخت هزار مسیر برای ارتباط آسان‌تر شهرها با روستاها است که در هفته گذشته برای بررسی زیرساخت‌های مورد نیاز تا سال ۲۰۲۵، مورد بررسی قرار گرفت.

نارندرا مودی نخست‌وزیر هند با چشم‌اندازی شش ساله در تلاش برای دو برابر کردن زیرساخت‌ها برای احیای اقتصاد هند و ۵ هزار میلیارد دلاری شدن تولید ناخالص داخلی هند تا سال ۲۰۲۵ است.

با این حال برنامه‌های هند برای تسریع ساخت فرودگاه‌ها هنوز هم از چین که ساخت ۴۵۰ فرودگاه تجاری تا سال ۲۰۳۵ را مورد هدف قرار داده عقب است.

 

بیشتر بخوانید: