حمید پورمحمدی شب گذشته(۲۱ آذر) در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان با اشاره به پیگیری‌های مستمر استاندار هرمزگان در خصوص چندین مورد از مسائل مهم این استان، عنوان کرد: با پیگیری های صورت گرفته از سوی دکتر همتی، اختصاص سهمیه بنزین به شناورهای صیادی انجام […]

حمید پورمحمدی شب گذشته(۲۱ آذر) در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان با اشاره به پیگیری‌های مستمر استاندار هرمزگان در خصوص چندین مورد از مسائل مهم این استان، عنوان کرد: با پیگیری های صورت گرفته از سوی دکتر همتی، اختصاص سهمیه بنزین به شناورهای صیادی انجام شد و این سهمیه در نظر گرفته شده و از روز شنبه هفته آینده ابلاغ می‌شود.
وی ادامه داد: با این اقدام و پیگیری های صورت گرفته از سوی استاندار هرمزگان در سطح ملی، دغدغه صیادان بزرگوار در خصوص سهمیه بنزین رفع شد.
معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: خرید تضمینی آب از آب شیرین کن ها برای تامین آب شرب در استان هرمزگان از دیگر موارد مورد تاکید و پیگیری استاندار هرمزگان بود.
پورمحمدی تصریح کرد: با این پیگیری ها میزان اعتبارات خرید تضمینی آب در لایحه بودجه سال ۹۹ افزایش چشمگیری یافت تا آب شرب مورد نیاز این استان به شکل مناسب از طریق آب شیرین کن ها تأمین شود.
وی خاطرنشان کرد: همچنین برای تامین برق جزایر هرمزگان اعتبارات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است که این امر نیز با پیگیری های استاندار هرمزگان محقق شد.
معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار کرد: اعتبارات تسهیلات ارزان قیمت و با هدف اشتغالزایی در حوزه پرورش ماهی و ایجاد گلخانه های کشاورزی نیز با پیگیری های صورت گرفته توسط استاندار هرمزگان تامین شده و این تسهیلات پرداخت می شود.
وی اضافه کرد: همچنین در حوزه تامین مسکن محرومان و نوسازی مدارس استان هرمزگان، تدابیر ویژه‌ای در نظر گرفته شده که به زودی اعلام می‌شود.
انتهای پیام