شرکت کرمان موتور فروش اقساطی خودرو شاسی بلند “جک S5″را ازدوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ آغاز کرد. به گزارش خبرنما به نقل از عصر ایران، با توجه به بخشنامه فروش قیمت این کراس اوور مونتاژی با مدل ۱۴۰۰ و در رنگ های سفید و مشکی،۷۲۰ میلیون تومان اعلام شده است. در شرایط فروش اقساطی “جک S5″مشتریان […]

شرکت کرمان موتور فروش اقساطی خودرو شاسی بلند “جک S5″را ازدوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ آغاز کرد.

آغاز فروش اقساطی شاسی بلند

به گزارش خبرنما به نقل از عصر ایران، با توجه به بخشنامه فروش قیمت این کراس اوور مونتاژی با مدل ۱۴۰۰ و در رنگ های سفید و مشکی،۷۲۰ میلیون تومان اعلام شده است.

در شرایط فروش اقساطی “جک S5″مشتریان می توانند با پرداخت ۴۰۰ میلیون تومان این خودرو را تحویل ‘گرفته و  الباقی بهای خودرو را به صورت اقساط ۲ ساله پرداخت کنند.زمان تحویل خودرو ۴۵ روز کاری اعلام شده است.

بیشتر بخوانید:

* آغاز فروش خودروی شاسی بلند جدید کرمان موتور با قیمت قطعی (+جدول فروش،قیمت، عکس و مشخصات خودرو)

* جزئیاتی از جک S5 جدید که به زودی روانه بازار ایران می شود (+فیلم و تصاویر کامل)

* خودروی جدید کرمان موتور از خط تولید بیرون آمد (+عکس و مشخصات)

 “جک S5”  اتوماتیک یک کراس اوور سایز متوسط  است که از سال ۹۵ در کارخانه کرمان موتور تولید و مونتاژ می شود.

این خودرو به موتور ۲ لیتری توربوشارژ مجهز است که ۱۷۴ اسب‌بخار را با گشتاور ۲۶۵ نیوتن‌متر تولید می کند. توان این موتور توسط جعبه دنده اتوماتیک دو کلاچه به چرخ های جلو منتقل می شود.

صندلی برقی راننده با مموری، گرمکن صندلی‌های جلو، ترمز پارک، ایربگ‌های جانبی جلو، استارت دکمه‌ای، سنسور باران، سنسور جلو، تهویه اتومات و دوربین عقب از جمله امکانات “جک S5” به حساب می آید.

جزئیات فروش نقدی و اعتباری فرودین ماه محصول جک اس ۳ به شرح جدول زیر از سوی شرکت کرمان موتور اعلام شده است:

آغاز فروش اقساطی شاسی بلند