به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، رضا میرزایی با اشاره به اینکه در هیچ نقطه‌ای از استان بر اثر بارش‌ها و جریان آب، مشکلی برای تأسیسات آب یا برق به وجود نیامده و اوضاع کاملاً عادی است، افزود: وضعیت رودخانه‌ها و سدها به‌طور کامل تحت نظر است و در هیچ رودخانه‌ای مشکل خاصی نداریم. […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، رضا میرزایی با اشاره به اینکه در هیچ نقطه‌ای از استان بر اثر بارش‌ها و جریان آب، مشکلی برای تأسیسات آب یا برق به وجود نیامده و اوضاع کاملاً عادی است، افزود: وضعیت رودخانه‌ها و سدها به‌طور کامل تحت نظر است و در هیچ رودخانه‌ای مشکل خاصی نداریم.

وی با بیان اینکه حدود ۶۲ درصد از مخازن سدهای استان پر است، ادامه داد: در حال حاضر هیچ‌گونه مشکلی در حوزه سدهای استان وجود ندارد و تمامی آنها از پایداری لازم برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای حجم مخازن ۶ سد بهره‌برداری شده استان شامل مروک، ایوشان، تنگ‌هاله، خان‌آباد، کزنار و حوضیان را ۲۰۷ میلیون مترمکعب عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ورودی به این سدها ۷.۴۱ مترمکعب در ثانیه و دبی خروجی آنها ۱۱.۵۲ مترمکعب در ثانیه است.

میرزایی با اشاره به اینکه حداکثر دبی امروز رودخانه کشکان ۸۰ مترمکعب در ثانیه گزارش شده و هیچ‌گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد، افزود: وضعیت دبی رودخانه‌ها به‌گونه‌ای است که در حال حاضر تمامی پیمانکاران ساماندهی و لایروبی رودخانه‌ها در استان مشغول کار بوده و کار خود را تعطیل نکرده‌اند.

انتهای پیام