عبدالکریم گراوند با بیان اینکه طرح‌های متعددی در گناوه امروز افتتاح شد اظهار کرد: در حوزه عمران روستایی کارهای خوبی انجام شده که امروز پروژه‌های این حوزه در گناوه افتتاح شد. وی با اشاره به ساخت مسکن ویژه مددجویان کمیته امداد خاطر نشان کرد: بر اساس تفاهم نامه‌ای که میان استانداری و کمیته امداد منعقد شد  واحدهای مسکونی […]

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه طرح‌های متعددی در گناوه امروز افتتاح شد اظهار کرد: در حوزه عمران روستایی کارهای خوبی انجام شده که امروز پروژه‌های این حوزه در گناوه افتتاح شد.

وی با اشاره به ساخت مسکن ویژه مددجویان کمیته امداد خاطر نشان کرد: بر اساس تفاهم نامه‌ای که میان استانداری و کمیته امداد منعقد شد  واحدهای مسکونی ویژه مددجویان ساخته شد و امروز ۷۶ پروژه آن در گناوه و بندر ریگ افتتاح و تحویل مددجویان شد.

استاندار بوشهر تامین مطالبات ولی نعماتان انقلاب را  مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: افتخار نظام است که  در دهه مبارک قجر بتوانیم منازل مددجویان تحویل آنها بدهیم.

گراوند از افتتاح پروژه برقرسانی در گناوه خبر داد و گفت: در گناوه مجموعا ۵۵ پروژه با اعتبار ۶۶ میلیارد تومان امروز افتتاح شد.

وی افزود: مجموع پروژه‌های وزارت نیرو که افتتاح می‌شود ۸ پروژه با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان است.

استاندار بوشهر با اشاره به به پروژه‌های دیلم خاطرنشان کرد: امروز ۱۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان افتتاح و تحویل متقاضیان شد.

گراوند با اشاره به افتتاح پایگاه جستجو و نجات دریایی دیلم گفت: این پروژه و دیگر طرح‌های بندری با ۵۷ میلیارد تومان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی بیان کرد: در مجموع در گناوه و دیلم ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه افتتاح شد که از تلاش مسئولان وزارت نیرو، و فرمانداران  و امام جمعه این شهرستان‌ها قدردانی می‌شود.

انتهای پیام