– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال پیش از دیدار مقابل بحرین از ساعت ۱۹ امروز (یکشنبه) به وقت محلی در ورزشگاه النجمه منامه در حالی برگزار شد که بازیکنان تمرینات شاداب و پرنشاطی را زیر نظر […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال پیش از دیدار مقابل بحرین از ساعت ۱۹ امروز (یکشنبه) به وقت محلی در ورزشگاه النجمه منامه در حالی برگزار شد که بازیکنان تمرینات شاداب و پرنشاطی را زیر نظر کادر فنی انجام دادند.

با توجه به اینکه تیم ملی فوتبال ایران در آستانه دیدار تیم ملی بحرین است، بازیکنان یکدست و یکصدا آماده پیروزی مقابل بحرین هستند. در طول تمرین، شادابی و نشاط حاکم بر وضعیت بازیکنان نشان از انگیزه بالا برای موفقیت در دیدار فردا شب مقابل بحرین می‌داد. بر همین اساس تمرین امروز کار گروهی بود که توسط ملی‌پوشان انجام شد.

شکست‌ناپذیری بحرین در خانه از بلاژ، تا برانکو، کی‌روش و ویلموتس/ کدام مربیان موفق‌تر بودند؟ + جدول

 

کادر فنی در تمرین به دقت بازیکنان را آنالیز کرده و در پی بهترین چیدمان و ارنج تیم بود تا با توجه به شرایط حریف، برترین‌ها را روانه میدان کند.

این تمرین در شرایطی برگزار شد که درجه هوا ۳۴ درجه سانتیگراد و رطوبت هوا نیز ۵۷ درصد بود.

آنطور که از تمرینات پیدا بود، به نظر می‌رسد فردا شاهد بازی متفاوتی نسب به بازی هنگ‌کنگ از تیم ملی فوتبال ایران خواهیم بود.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و بحرین از ساعت ۲۱ فردا برگزار می‌شود.