عصرایران-  یکی از باسابقه ترین برندها با لوگوی مرسدس بنز؛ اونیموگ(یونیماگ) نام دارد. این خودرو اولین بار در سال ۱۹۴۶ معرفی و یکسال بعد وارد فاز تولید انبوه شد. این خودروی چندمنظوره در واقع نوعی کامیون کوچک مجهز به سامانه چهارچرخ محرک بود که با توجه به ویژگی های برتر خود، طی دهه های بعد […]

عصرایران-  یکی از باسابقه ترین برندها با لوگوی مرسدس بنز؛ اونیموگ(یونیماگ) نام دارد. این خودرو اولین بار در سال ۱۹۴۶ معرفی و یکسال بعد وارد فاز تولید انبوه شد. این خودروی چندمنظوره در واقع نوعی کامیون کوچک مجهز به سامانه چهارچرخ محرک بود که با توجه به ویژگی های برتر خود، طی دهه های بعد نیز تولید آن تداوم یافت.

در ادامه تصاویری از مدل های مختلف اونیموگ طی دوره های مختلف را مشاهده می کنید:

۱۹۴۸ 1948 ۱۹۵۴ 1954 ۱۹۵۴ 1954 ۱۹۵۵ 1955 ۱۹۵۹ 1959 ۱۹۹۷ 1997 رالی داکار ۲۰۰۶ رالی داکار 2006 ۲۰۱۸ 2018

اما به تازگی خبر فروش یک نمونه بسیار کمیاب از اونیموگ منتشر شده که سوژه اخبار رسانه های خودرویی نیز شده است. آگهی فروش مربوط به مدل U500 مدل ۲۰۰۴ می شود که این مدل ویژه بازار آمریکای شمالی تنها در ۲۰۰ دستگاه تولید شده و آخرین مدل آن نیز به سال ۲۰۰۷ مربوط می شود.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این خودرو دارای رنگ بدنه پلاتینوم متالیک است که بر جذابیت های آن افزوده است. کیلومترشمار نیز عدد واقعی ۳۰۳۴۵ کیلومتر را نشان می دهد و عملا نیاز به هیچگونه بازسازی ندارد.

این محصول از سامانه تمام چرخ محرک همیشه فعال و موتور ۶٫۴ لیتری توربودیزل با گشتاور ۷۰۰ پوندفوت استفاده می کند.

قیمت پیشنهادی برای این خودرو ۳۶۹ هزار دلار است اما قطعا با افزایش پیشنهادات، عدد مذکور نیز جابجا خواهد شد.

مازیار دانیالی بیشتر بخوانید: اس ال۶۰۰؛ حراج مرسدس بنز استثنایی با مدل ۲۰۰۱/ خلاقیت ایتالیایی و یکی از جذاب ترین پلتفرم های خودرویی آلمان!(+تصاویر) معرفی مرسدس بنز ” AMG GT R” مدل ۲۰۲۰/ ویژگی های برتر کوپه رام نشدنی آلمانی(+فیلم و تصاویر) شاسی بلند فوق لوکس مرسدس بنز معرفی شد/ خودرویی که کابین آن با بخش فرست کلاس هواپیما مقایسه می شود! (+فیلم و تصاویر) شاسی بلند ۱٫۲ میلیون دلاری مرسدس بنز/ هتل متحرک از خانواده “جی” (+تصاویر) قدرتمندترین مرسدس ۴ سیلندر جهان یک خودروی شهری است! (+تصاویر) شاسی بلند لوکس چینی با همکاری مرسدس بنز معرفی شد(+تصاویر) تاریکی مطلق؛ مرسدس بنزی با امضای برابوس! (+فیلم و تصاویر) شاسی بلند ۴۰ هزار دلاری مرسدس بنز! (+فیلم و تصاویر)  جی تی-اس؛ موشک خیابانی مرسدس بنز! (+تصاویر)