به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، محسن گروسی، بازیکن پیشین استقلال درباره عملکرد این تیم در نیم فصل اول لیگ نوزدهم گفت: از نظر فوتبالی استقلال در طول بازی‌ها، فوتبال خوبی را ارائه داد البته به‌جز بازی آخر مقابل ماشین سازی. در شروع بازی‌ها، مشکلاتی در نتیجه گیری داشت که رفته رفته بهتر شدند. […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، محسن گروسی، بازیکن پیشین استقلال درباره عملکرد این تیم در نیم فصل اول لیگ نوزدهم گفت: از نظر فوتبالی استقلال در طول بازی‌ها، فوتبال خوبی را ارائه داد البته به‌جز بازی آخر مقابل ماشین سازی. در شروع بازی‌ها، مشکلاتی در نتیجه گیری داشت که رفته رفته بهتر شدند. در کل استقلال با وجود تمام مشکلات نیم فصل اول را به خوبی پشت سر گذاشت.

او درباره ترکیب این تیم تصریح کرد: استقلال در فاز دفاعی مقداری مشکل داشت و من فکر می‌کنم باید روی خط دفاعی کار شود وگرنه استقلال بهترین خط حمله لیگ را دارد و از نظر گلزنی مشکلی ندارد اما چه آقای استراماچونی برگردند یا مربی دیگری جایگزین شود، تقویت خط دفاع را باید در اولویت کار خود قرار دهد.

گروسی معتقد است اوج مشکلات مدیریتی استقلال، امسال رقم خورد و مدیریت از تیم غافل شد و تنها چیزی که ما شاهد آن بودیم وعده‌های دروغین ایشان بود.

این مهاجم سال‌های پیش استقلال در پاسخ به این سوال که آیا به بازگشت استراماچونی سرمربی استقلال امید دارد؟ گفت: آقایان هر روز وعده می‌دهند ومن نمی‌دانم در نهایت چه اتفاقی صورت می‌گیرد. چه طور هیچ بازیکن یا مربی خارجی‌ای با چنین مشکلاتی مواجه نمی‌شود؛ من فکر می‌کنم همه این اتفاقات صورت گرفته تا از پیشرفت استقلال جلوگیری شود.

وی ادامه داد: استقلال در این سه بازی کسی را روی نیمکت نداشت که بخواهد در حین بازی تیم را آنالیز کند. وریا را به عنوان سرمربی انتخاب کرده‌اند در حالی که وریا نمی‌تواند با وجود وظیفه‌ای که به عنوان بازیکن در زمین دارد، به مساله مربی‌گری هم فکر و تصمیم‌گیری کند؛ او همین که در زمین وظیفه خود را به خوبی ایفا می‌کند کار بزرگی است. همین مسائل باعث شد استقلال روند رو به رشدی که داشت را از دست دهد و در تیمی که مربی و برنامه‌ریزی نباشد هم طبیعی است که از نظر فنی دچار افت شود.

این بازیکن پیشین استقلال تاخیر زیاد سرمربی آن هم در آستانه نقل و انتقالات را به ضرر این تیم دانست و گفت: الان در بازه‌ای از زمان هستیم که بحث نقل و انتقالات مطرح است و حالا که سرمربی باید به دنبال رفع نقاط ضعف تیمش باشد، او را در کنار تیم  نداریم. اگر هر چه سریع‌تر مشکلات استراماچونی رفع شود و به ایران بازگردد؛ با توجه به تعطیلی یک ماهه پیش رو،  او فرصت مناسب برای بازگشت به شرایط سابق را دارد.

او در پایان درباره شانس استقلال برای حضور دوباره در صدر جدول اظهار کرد: استقلال با توجه به شرایطی که داشت و نتایج خوبی که کسب می‌کرد صد درصد می‌تواند باز هم در صدر جدول قرار گیرد البته اگر چند بازی اخیر را جبران کرده و بتواند به وضعیت پیشین بازگردد.

انتهای پیام