خبرگزاری تسنیم: مهدی کیانی، هافبک سپاهان پس از تساوی بدون گل تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در دیدار پرحاشیه هفته بیست‌وهفتم اظهار داشت: این بازی دیدار شش امتیازی بود و برای هر دو تیم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بود. ما نیز بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و حتی در طول ۹۰ دقیقه نیم موقعیت […]

خبرگزاری تسنیم: مهدی کیانی، هافبک سپاهان پس از تساوی بدون گل تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در دیدار پرحاشیه هفته بیست‌وهفتم اظهار داشت: این بازی دیدار شش امتیازی بود و برای هر دو تیم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بود. ما نیز بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و حتی در طول ۹۰ دقیقه نیم موقعیت نیز به تیم فوتبال پرسپولیس ندادیم. اگر در این بازی مقداری باهوش بودیم می‌توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

وی در مورد حواشی این دیدار و تأثیر آن روی مسابقه عنوان کرد: قطعاً این حواشی روی کیفیت مسابقه تأثیرگذار بود. ما نباید فراموش کنیم که پرسپولیس، استقلال و سپاهان همه تیم‌های ایرانی هستیم و اصلاً برای ایرانی‌ها این اتفاقات جالب نیست. این قهرمانی‌ها می‌آید و می‌رود، اما متأسفانه در مسابقه امروز هواداران ما را در وسط ورزشگاه گیر انداخته بودند و از دو طرف به سمت آنها سنگ پرتاب می‌کردند.

هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: فدراسیون فوتبال باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند تا خدایی نکرده این اتفاقات باعث مرگ کسی نشود. واقعاً در صورتی که اتفاقی برای کسی بیفتد چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

کیانی با رد نقش هواداران سپاهان در درگیری‌های این مسابقه گفت: اصلاً این حرف‌ها نیست و عده‌ای به دنبال این هستند که کاسه و کوزه‌ها را بر سر هواداران ما بشکنند.