به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، میشل کوبیاک ستاره لهستانی والیبال جهان در خصوص وضعیت قرنطینه تیم ها در ایتالیا گفت: آنقدرها هم که فکر می کردیم قرنطینه بد نیست.  صرف نظر از اندازه کوچک اتاق، غذای بسیار خوبی به بازیکنان داده می شود. کاپیتان تیم ملی لهستان ادامه داد: ما در سالن ورزشی روباز اولین […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، میشل کوبیاک ستاره لهستانی والیبال جهان در خصوص وضعیت قرنطینه تیم ها در ایتالیا گفت: آنقدرها هم که فکر می کردیم قرنطینه بد نیست.  صرف نظر از اندازه کوچک اتاق، غذای بسیار خوبی به بازیکنان داده می شود.

کاپیتان تیم ملی لهستان ادامه داد: ما در سالن ورزشی روباز اولین تمرین خود را انجام دادیم. باید بگویم که دسترسی بازیکنان به ساحل آزاد بوده و این ساحل فقط مخصوص بازیکنان است.

او ادامه داد: در هر بازی فقط برای پیروزی به میدان می رویم.  باید بگویم هدف لهستان المپیک است نه لیگ ملت های والیبال.

کوبیاک گفت: هیچ استرسی ندارم و سعی می کنم از هر روز  خود بهترین استفاده را ببرم. اگر اکنون در ریمینی وضعیت خوبی داشته باشیم، دیگر نگران وضعیت خود در المپیک نخواهیم بود. باید بگویم که اکنون می خواهم بهترین تلاش خود را ارائه دهم تا موفقیت تیمی حاصل شود.  

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ والیبال در حالی در شهر ریمینی ایتالیا برگزار خواهد شد که این رقابت‌ها در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا لغو شده بود. قرار است مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در گروه مردان از هفتم خرداد آغاز شود و تا دوم تیر به مدت ۲۷ روز ادامه داشته باشد.

انتهای پیام