سرهنگ ایمان خردمند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا از ورود پیکر یک شهید گمنام به استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و اظهار کرد: پیکر مطهر این شهید والامقام در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۶ راس ساعت ۱۳:۳۰ وارد استان می شود و با حضور مسئولان استانی، شورای تامین، فرماندهان نظامی و انتظامی یک استقبال رسمی […]

سرهنگ ایمان خردمند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا از ورود پیکر یک شهید گمنام به استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و اظهار کرد: پیکر مطهر این شهید والامقام در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۶ راس ساعت ۱۳:۳۰ وارد استان می شود و با حضور مسئولان استانی، شورای تامین، فرماندهان نظامی و انتظامی یک استقبال رسمی از این شهید در فرودگاه یاسوج صورت خواهد گرفت.

وی بیان کرد: بعد از مراسم تشریفات نظامی و استقبال، ستاد کنگره شهدا میزبان این شهید والامقام خواهد بود و راس ساعت ۱۷ تا ۱۹ عصر تشییع خودرویی در سطح شهر یاسوج برگزار خواهد شد.

خردمند همچنین مراسم وداع با این شهید والامقام در تپه نورالشهدای یاسوج را از دیگر برنامه‌های تشییع این شهید عنوان کرد.

وی تصریح کرد: پیکر شهید والامقام روز یکشنبه ۲۷ تیرماه در میدان امام حسین(ع) یاسوج تشییع و بعد از آن در جایگاه ابدی خود در صدا و سیمای استان آرام خواهد گرفت.

خردمند گفت: با توجه به شرایط قرمز کرونایی، تشییع عمومی نداریم و این برنامه با حداقل نیروها برگزار خواهد شد.

مسئول کنگره شهدا و سرداران کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: شهدای گمنام بعد از شهادتشان هم به عنوان یک تریبون معنوی برای ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادت ماموریت خود را به درستی انجام می‌دهند.

انتهای پیام