حسین کلانی پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط پرسپولیس گفت: من نمی‌توانم نظر فنی دهم اما بازی خوبی بود و مهم این است که پرسپولیس توانست به سه امتیاز دست یابد. گل‌محمدی، کادر فنی و مدیریت باشگاه همگی برای این تیم زحمت می‌کشند و با آمدن آقای گل‌محمدی  تیم یک پارچه و کاملا […]

حسین کلانی پیشکسوت پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط پرسپولیس گفت: من نمی‌توانم نظر فنی دهم اما بازی خوبی بود و مهم این است که پرسپولیس توانست به سه امتیاز دست یابد. گل‌محمدی، کادر فنی و مدیریت باشگاه همگی برای این تیم زحمت می‌کشند و با آمدن آقای گل‌محمدی  تیم یک پارچه و کاملا پرسپولیسی شده است. بازیکنانم با همه مشکلاتی که درگیر آن هستند تمام تلاش خود را برای جلب رضایت هواداران به کار بسته اند و امیدوارم که مشکلات موجود حل شود.

بازیکن اسبق پرسپولیس درباره داربی تهران هم گفت: این بازی تقابل دو تیم خوب پایتخت است و مطمئنا پیش بینی درباره این بازی به دلیل جنبه احساسی آن سخت است. در این بازی‌ها جدای از رقابتی که بین دو تیم وجود دارد، همه بازیکنان و هواداران خارج استادیوم با یک دیگر رفاقت دارند. امیدوارم که بازی خوبی باشد و هواداران دو تیم از نتیجه راضی باشند و هر تیمی که تلاش بیشتر و عملکرد بهتری داشت، پیروز میدان باشد.

او در مورد سه اخطاره شدن و محرومیت شجاع خلیل‌زاده از داربی اظهار کرد: داوران بعضی مواقع نسبت پرسپولیس کم لطفی دارند و به نظرم خطای صورت گرفته به اندازه‌ای نبوده که باعث دریافت کارت زرد و محرومیت او از داربی شود. نمی‌دانم این کم لطفی از کجا سرچشمه می‌گیرد ولی این را هم باید در نظر گرفت که بشر جایزالخطا است و ممکن است این تصمیمات بدون برنامه و هدف خاصی انجام شده باشد. به هر حال داوران قاضی بازی هستند و برای حیثیت خودش هم که شده تشخیص اشتباه نمی‌دهد و در این صحنه هم احتمالا دلیل قانع کننده‌ای برای این تصیم داشته است و شاید در آن لحظه خطای قبلی خلیل‌زاده را فراموش کرده بود. ولی ما دیدیم در بعضی از بازی ها خطاهایی با شدت بیشتر انجام شده و اتفاقی نیافتاده است. بنظرم این مسائل باید در کمیته داوران مطرح شده و تصمیمی اخذ شود که ضرری به باشگاه‌ها و بازیکنان وارد نشود. به هر حال بازی سخت و محکمی در آبادان بوده و بچه های تیم آبادان بازیکنان متعصبی هستند و ترجیح دادند که شهر خودشان محکم بازی کنند.

کلانی درباره حضور اوساگونا کنار علی علیپور در خط حمله پرسپولیس گفت: پرسپولیس نیاز به مهاجمی در کنار علی علیپور داشت و قطعا برنامه‌ای برای خرید این بازیکن از پیش وجود داشته است و مدیریت و کادرفنی طی بررسی‌های که داشتند به این نتیجه رسیدند که اوساگونا می‌تواند در خط حمله پرسپولیس مفید باشد.

انتهای پیام