به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رضا جباری پیشکسوت ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم و موضوع بازیکنان خروجی به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس که خوشبختانه یک اردوی خوب در ترکیه داشت و قطعا" بازیکنان با کادر فنی و طرز فکر کالدرون بیشتر آشنا شده اند. درباره […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رضا جباری پیشکسوت ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم و موضوع بازیکنان خروجی به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس که خوشبختانه یک اردوی خوب در ترکیه داشت و قطعا" بازیکنان با کادر فنی و طرز فکر کالدرون بیشتر آشنا شده اند. درباره بحث خروجی های تیم نیز بنده باید دو نکته مهم را بگویم. نخست اینکه حق طبیعی کالدرون و هر مربی دیگری است که درباره بازیکنانش تصمیم بگیرد و هیچ بحثی در این باره نیست.نکته دوم دیگر نیز که بسیار مهم است درباره خود بازیکنان مطرح می شود، بنده معتقدم بازیکنی که که۱دقیقه هم در پرسپولیس بازی کند قابل احترام است و باید شان او حفظ شود.

وی در ادامه عنوان کرد: در پرسپولیس مشکلاتی وجود دارد که ساختاری است، مثلا" همین موضوع که ما وقتی ۱۸ بازیکن می خواهیم نباید با بیشتر از آن قرارداد ببندیم که بعد اینگونه کسی با دلخوری از تیم جدا شود. این انتقاد بنده هم درباره شخص نیست حرف من این است که ساختاری که مشکل دارد باید مشکلش حل شود.

سر مربی تیم نوجوانان پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: بنده زمانی که بهترین دوستم هم یعنی حمید استیلی سر مربی بود، انتقادم را مطرح می کردم و بعد از آن هم راهکار ارائه می دادم.نباید انتقاد را حاشیه جلوه داد و فردی هم که انتقاد می کند باید راهکار هم ارائه دهد.به هر حال آقای عرب و پیش از او هم گرشاسبی در باشگاه با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کردند و همچنان هم ادامه دارد این روندو شاید ساختار باشگاه درست شود شاهد چنین مشکلاتی هم نباشیم.

جباری درباره وضعیت پرسپولیس و نظرش در آینده تیم در لیگ تصریح کرد:تیم به نظر من شرایط خوبی دارد و بازیکنان خوبی نیزجذب شده که بدرد تیم می خورند، ضمن اینکه شاکله اصلی تیم نیز حفظ شده و با شناخت کالدرن از بازیکنان انشاالله تیم دوباره با قدرت در لیگ ظاهر شود و این تیم پتانسیل قهرمانی را دارد.

هافبک سابق فوتبال ایران درباره گروه تیم ملی در دیدارهای مقدماتی جام جهانی و جام ملتها نیز اظهار داشت: در آسیا ما مدعی هستیم و از این گروه صعود می کنیم، گذشت آن زمان که بحرین در حد گربه سیاه ما باشد و حالا دیگر آن هم نیست و تیم قدرتمندی در بزرگسالان داریم، البته این به معنای دسته کم گرفتن حریفان بویژه عراق نیست. اما من فکر می کنم ملی پوشان ما با ویلموتس کار سختی برای صعود به عنوان تیم نخست از ان گروه ندارند و البته تیم ملی نیاز به بازی تدارکاتی  و حمایت دارد.

جباری در پایان و پیرامون صعود تیم ملی امید به المپیک گفت:فوتبال ایران پتانسیل حضور در المپیک را دارد و باید برای کادر فنی ابزار آن فراهم شود، بازیهای تدارکاتی بسیار مهم است و من فکر می کنم تیم امید هم به صورت الویت دارد نیاز به حمایت دارد و باید آنچه را که مجیدی می خواهد برایش فراهم کنیمو بازیکنان هم به این خود باوری برسند که یکی از تیمهای قدرتمند آسیا هستند و حقشان حضور در المپیک است و من امیدوارم این مهم محقق شود.