به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در نخستین دوره لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در آخرین بازی فصل و با گلزنی ابراهیم اسدی هافبک آن روزها سرخ‌پوشان به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. حالا و پس از ۱۷ سال دوباره تیم پرسپولیس تکلیف قهرمانی اش به هفته آخر کشیده […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در نخستین دوره لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در آخرین بازی فصل و با گلزنی ابراهیم اسدی هافبک آن روزها سرخ‌پوشان به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. حالا و پس از ۱۷ سال دوباره تیم پرسپولیس تکلیف قهرمانی اش به هفته آخر کشیده شده است.

ابراهیم اسدی در این رابطه به خبرنگار برنا می گوید: شرایط آن سالها و این سالها با هم تفاوت دارد و نقطه مشترک قهرمانی پرسپولیس است. کسی نمی تواند منکر شخصیت قهرمانی پرسپولیس شود و تیمی که برانکو ساخته ۴ فصل است که لایق ترین تیم ایران در کسب عنوان قهرمانی است. این را من نمی گویم و سراغ هر کارشناسی بروید این را می گویم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه  پیرامون حس گلزنی در بازی فینال گونه که منجر به قهرمانی تیم می شود اظهار داشت: حس گلزنی همیشه شیرین است اما در چنین شرایطی واقعا نمی توان آن حس خوشحالی و شادی را وصف کرد.

هافبک پیشین تیم ملی و پرسپولیس درباره دیدار این تیم با پارس جنوبی جم گفت: مطمئن هستم بازیکنان پرسپولیس آنقدر حرفه ای هستند که برای برد به زمین بروند و البته حریف خود را دست کم نگیرند. البته فشار روانی روی سرخ‌پوشان بسیار زیاد است و این استرس باید کم شود.

وی در ادامه بیان کرد: برانکو ایوانکوویچ یک مدیر بسیار خوب است و مطمئن هستم به لحاظ روحی و روانی بازیکنان را به خوبی آماده این بازی می کند. شرایط روحی تیم در بازی با ماشین سازی و یکی دو بازی گذشته خوب نبود و این را می توان از کارت هایی که بازیکنان گرفته اند متوجه شد. به هر ترتیب من فکر می کنم در بازی آخر پرسپولیس با روحیه خوب می تواند این بازی سخت را با برد پشت سر بگذارد. فراموش نکنیم پارس جنوبی تیمی بود که سال گذشته مدعی بود و در بازی قبلی هم تراکتورسازی را در تبریز متوقف کرد. شاید آنها بخواهند جلوی پرسپولیس اتوبوسی دفاع کنند و قطعا هم برانکو برای شرایط مختلف این دیدار برنامه دارد و به امید خدا و با تلاش بچه ها پنجشنبه تیم در قهرمانی هت تریک می کند.

هافبک اسبق پرسپولیس درخصوص اینکه مهدی تارتار در دوره اول لیگ با پرسپولیس قهرمان شد و حالا در چنین بازی مقابل پرسپولیس قرار می گیرد، عنوان کرد: کار در عرصه مربیگری با زمان بازی کردن بسیار متفاوت است ولی شما شک نکنید تارتار هیچ گاه حیثیت حرفه ای خود را به خطر نمی اندازد و تردیدی ندارم او با تمام توان وارد زمین می شود تا از پرسپولیس امتیاز بگیرد. بازهم ابراز امیدواری می کنم تا با قهرمانی پرسپولیس حق به حقدار برسد. آنهایی هم که ادعا دارند داوری اینگونه و آن گونه، چرا خودشان نتوانستند در ۴ بازی که پرسپولیس به تساوی دست یافت، مسابقات را ببرند. متاسفانه برخی هرچه به زبانشان بیاید می گویند و درمورد آن فکر هم نمی کنند. در مکتب پرسپولیس حق را در مستطیل سبز می گیرند. این قبل از ما بوده، حالا هست و بعدا نیز خواهد بود.