به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس روزهای خوبی را پشت سر می گذارد اما یک چالش وجود دارد که باعث برخی شایعات شده است. سرخپوشان که درصدد حفظ بازیکنان گذشته شان هستند و در کنار آن می‌خواهند فوتبالیست‌های جدیدی را جذب کنند، با چالش جای خالی در لیست […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس روزهای خوبی را پشت سر می گذارد اما یک چالش وجود دارد که باعث برخی شایعات شده است.

سرخپوشان که درصدد حفظ بازیکنان گذشته شان هستند و در کنار آن می‌خواهند فوتبالیست‌های جدیدی را جذب کنند، با چالش جای خالی در لیست تیم شان روبرو هستند و در صورتی که بخواهند بازیکن جدیدی را جذب، باید فوتبالیست دیگری را از لیست خود خارج کنند.

در حال حاضر علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، امید عالیشاه، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، محمد انصاری، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، شایان مصلح، مهدی شیری، مهدی شریفی، مهدی ترابی، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی و علی علیپور۱۸ بازیکن بزرگسال پرسپولیس برای لیگ نوزدهم محسوب می‌شوند که با حضور کنعانی زادگان و یک بازیکن خارجی، تا این لحظه باید ۲ فوتبالیست از تیم سرخپوش جدا شوند.

البته در کنار این بازیکنان آدام همتی، بشار رسن، محمد امین اسدی، حمید طاهرخانی، سعید حسین‌پور، احسان حسینی و … سهمیه‌های زیر ۲۵ و ۲۳ سال محسوب می‌شوند که باید دید آیا گابریل کالدرون به این بازیکنان احتیاج خواهد داشت یا اینکه با آزاد بودن آن‌ها و رفتن به تیم دیگری موافقت خواهد کرد.

رضا شکاری که با سرخپوشان به توافق رسیده و به زودی قراردادش را امضا می‌کند، سهمیه بزرگسال نیست و در سهمیه زیر ۲۳سال جای دارد، اما بازیکن دیگری که پرسپولیس به جز کنعانی زادگان درصدد جذب آن است، سهمیه بزرگسال محسوب می‌شود و به همین دلیل سرخپوشان باید فوتبالیست دیگری را از لیست خود خارج کنند تا نام بازیکن جدید وارد لیست شود.

وحید امیری و یک مهاجم خارجی دیگر مدنظر پرسپولیسی‌ها هستند و در صورتی که بخواهند پیراهن این تیم را برتن کنند، باید دیگر بازیکنان جدا شوند.

شنیده می‌شود کالدرون ۲بازیکن  پرسپولیسی‌را نمی‌خواهد و هرچند باشگاه پرسپولیس این خبر را تکذیب کرده، اما باید دید با آمدن ستاره‌های جدید به پرسپولیس، چه بازیکنانی از این تیم جدا خواهند شد و تردیدی وجود ندارد که  کالدرون سرعت تغییرات زیر پوستی در پرسپولیس را بیشتر می کند تا تیم به ثبات کامل برسد امااینجا دقیقا جایی است که شروع شایعات آز آن نشات می گیرد.

گفتنی است به احتمال زیاد کالدرون امروز سه شنبه دیداری با ایرج عرب، مدیرعامل پرسپولیس خواهد داشت تا اسامی بازیکنانی که قرار نیست در پرسپولیس بمانند را به صورت کتبی اعلام کند.