به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان شامگاه ۹ آبان در حاشیه افتتاح چهارمین نمایشگاه الکامپ خوزستان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز اظهار کرد: این نمایشگاه، نمایشگاه دستاوردهای حوزه الکترونیک، فضای مجازی و نرم افزاری است و به نوعی نشان دهنده همکاری بین بخش خصوصی و دولت است. وی افزود: […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان شامگاه ۹ آبان در حاشیه افتتاح چهارمین نمایشگاه الکامپ خوزستان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز اظهار کرد: این نمایشگاه، نمایشگاه دستاوردهای حوزه الکترونیک، فضای مجازی و نرم افزاری است و به نوعی نشان دهنده همکاری بین بخش خصوصی و دولت است.

وی افزود: زندگی امروزه به سمت هوشمند شدن و الکترونیکی شدن پیش می رود و کارهایی که در این بخش انجام می شوند در نوع خود نو و بی بدیل هستند. تشکیل این نمایشگاه موتور محرکی برای شرکت های دانش بنیان و  استارت آپ هایی که در طول این چند سال شکل گرفته اند، بوده است.

 استاندار خوزستان ادامه داد: استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان در مسیری قرار گرفته اند که از علم برای استفاده مردم و دستگاه های دولتی استفاده می کنند.

شریعتی اظهار کرد: امروز در این نمایشگاه از یک نرم افزار جدید در شهرک های صنعتی رونمایی شد. کاربرد این نرم افزار به این شکل است که واگذاری زمین نیازی به مراجعه حضوری ندارد و به صورت الکترونیک زمین خریداری می شود و دیگر مانند قبل نیازی به چند مرتبه مراجعه نیست.

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، این نمایشگاه در دو سالن خلیج فارس و امام رضا در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز برپا شده است و علاقه مندان از امروز ۹ آبان ماه تا ۱۲ آبان می توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از این نمایشگاه دیدن کنند.

انتهای پیام