ایرج سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص قهرمانی این تیم در جام بین‌المللی گرامیداشت دهه فجر، اظهار کرد: تیم ما در این رقابت‌ها با ۱۸ ورزشکار که تلفیقی از باتجربه‌ها و جوانان بودند شرکت کرد و با ۱۰۶ امتیاز مقتدرانه قهرمان شدیم. وی ادامه داد: هدف‌مان فقط قهرمانی بود و برای این کار برنامه‌ریزی […]

ایرج سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص قهرمانی این تیم در جام بین‌المللی گرامیداشت دهه فجر، اظهار کرد: تیم ما در این رقابت‌ها با ۱۸ ورزشکار که تلفیقی از باتجربه‌ها و جوانان بودند شرکت کرد و با ۱۰۶ امتیاز مقتدرانه قهرمان شدیم.

وی ادامه داد: هدف‌مان فقط قهرمانی بود و برای این کار برنامه‌ریزی کرده بودیم و خدا را شکر به هدف‌مان رسیدیم.

سپهوند با بیان اینکه فعالیت‌مان را در رشته مادر ادامه می‌دهیم، اضافه کرد: سطح دو و میدانی لرستان بالاست و می‌خواهیم بار دیگر به جایگاه واقعی خودمان برسیم و برای این کار برنامه‌ریزی بلندمدت داریم.

سرپرست تیم پلیمر خلیج‌فارس لرستان با اشاره به اینکه قرار بود جام گرامیداشت دهه فجر در خرم‌آباد برگزار شود، تصریح کرد: خیلی دوست داشتیم جشن قهرمانی را در استان خودمان بگیریم اما شرایطی پیش آمد که این مهم میسر نشد.

وی بیان کرد: شرکت پلیمر خلیج‌فارس به‌خوبی از تیم حمایت می‌کند و خوشبختانه در بحث مالی مشکلی نداریم.

سپهوند گفت: انتظار می‌رود اسپانسرهای بیشتری در رشته مادر سرمایه‌گذاری کنند و مطمئن باشید در این حالت ورزش کشورمان پیشرفت بیشتری خواهد داشت.

انتهای پیام