به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا با اعلام فدراسیون والیبال، تیم‌های ملی والیبال نوجوانان و جوانان عصر امروز دوشنبه (۲۱ تیرماه) در یک بازی تدارکاتی از ساعت ۱۷ در خانه والیبال به مصاف هم رفتند. ایلشن داودی پور، یونس جوان، عرفان نوروزی، امیرمحمد حیدری‌زاد، مبین نصری، یوسف کاظمی و سجاد جلوداریان بازیکنان آغازکننده نوجوانان […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا با اعلام فدراسیون والیبال، تیم‌های ملی والیبال نوجوانان و جوانان عصر امروز دوشنبه (۲۱ تیرماه) در یک بازی تدارکاتی از ساعت ۱۷ در خانه والیبال به مصاف هم رفتند.

ایلشن داودی پور، یونس جوان، عرفان نوروزی، امیرمحمد حیدری‌زاد، مبین نصری، یوسف کاظمی و سجاد جلوداریان بازیکنان آغازکننده نوجوانان بودند.

در آن سوی میدان یونس رمضانی، سینا نیک‌پور، عرفان جلالی‌نژاد، مهدی جلوه، امیرحسین توخته، امیرحسین صداقت و رضا مهرجویی برای جوانان به میدان رفتند.

جوانان ایران ست‌های اول، دوم و چهارم را با نتایج (۲۲ -۲۵)، (۲۴-۲۶) و (۲۲-۲۵) به نام خود زدند. نوجوانان تنها در ست دوم موفق شدند ۲۵ بر ۲۲ جوانان را پشت سر بگذارند. با توافق دو تیم ست پنجم نیز برگزار شد که ملی‌پوشان جوان با نتیجه (۱۲-۱۵) پیروز میدان شدند.

مسعود آرمات سرمربیگری تیم ملی والیبال نوجوانان را برعهده دارد. بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه به سر می‌برد، در این دیدار حضور نداشت. علیرضا طلوع‌کیان مربی این تیم، هدایت جوانان را بر عهده داشت.

گفتنی است تیم‌های ملی والیبال نوجوانان و جوانان برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌شوند.

انتهای پیام