به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت امام خمینی ( ره ) «دکتر مرادی » مدیر کل بهزیستی استان در پیامی سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان، «دکتر مرادی » با صدور پیامی سی […]

به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت امام خمینی ( ره )
«دکتر مرادی » مدیر کل بهزیستی استان در پیامی سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان، «دکتر مرادی » با صدور پیامی سی و یکمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت و یاد و خاطره شهدای قیام خونین ١۵ خرداد که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود را گرامی داشت. متن پیام بدین شرح می باشد:
« خرداد چنان با تقدیر روح‌الله پیوند خورده که عروجش با قلبی مطمئن در آن ایام معنا گرفت »
بسمه تعالی
چهاردهم خردادماه، سالروز عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که نور امید را در دل ستم دیدگان خسته روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق پیرفرزانه، صاحب عزا شدند.
قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، برگی از تاریخ مقاومت و ایثار مردمان این مرز و بوم را ورق زد و این روز با نام آن مرد عرصه حماسه و عرفان، حضرت امام خمینی(ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران. عجین و سفر ملکوتی ایشان با این قیام خونین مقارن شد.
اینجانب در سی‌ و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان‌گذار نظام جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و پنجاه و هفتمین سالروز قیام مردمی ۱۵ خرداد که سرآغازی بر نهضت بیداری اسلامی ملت ایران و نشانگر عمق پیوند معنوی مردم با آرمان‌های الهی است، یاد و خاطره آن امام فقید سفر کرده و شهدای انقلاب اسلامی و خالقان حماسه بزرگ ۱۵ خرداد را گرامی داشته و ضمن تسلیت و تعزیت به ملت شریف ایران بویژه جامعه هدف بهزیستی استان؛ امیدوارم با تأسی به راه امام و شهدای گرانقدر و حول محور وحدت و همدلی، بیش‌از پیش در مسیر حفظ و صیانت از نعمت ارزشمند انقلاب اسلامی و اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی و تحت زعامت رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تلاش کنیم
*دکتر مرادی
مدیر کل اداره کل بهزیستی استان*