پیام تسلیت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی( ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، در پیامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان […]

پیام تسلیت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی( ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، در پیامی فرا رسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، متن پیام بشرح ذیل است:

بسمه تعالی

نام انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همواره با نام رهبر حکیم و قاطع، حضرت امام خمینی (ره) عجین شده است. بزرگ مردی که تنها به پشتوانه ایمان و اعتقاد و آزادگی و به مدد محبت همیشه ماندگارش در دلهای ایرانیان، کاخ حکومت ستم شاهی را ویران کرد و همانگونه که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند “امام کبیر ما عصر جدیدی را در زمان ما آغاز کردند” امام راحل (ره) فصل نوینی فرا روی تاریخ ایران اسلامی گشود.

قیام خونین ۱۵ خرداد نیز نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران است، روزی که جمعی از مردان و زنان انقلابی و ایثارگر جان خویش در طبق اخلاص نهاده و به تأسی از مولای خود حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و با نثار خون خود سند آزادگی و استقلال مردمان این مرز و بوم را امضاء کردند.
امسال در پی محدودیت‌ های ناشی از شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسم باشکوه بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) در حرم مطهر ایشان میسر نیست، اما با استفاده از ظرفیت های مختلف ارتباطی نوین بویژه فضای مجازی همچون گذشته با گرامیداشت سالگرد ارتحال امام راحل (ره) بار دیگر با آرمان های بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت می کنند.

اینجانب سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم ایران اسلامی، بویژه مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد، تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان عزّت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه های جهانی و بین المللی مسئلت دارم.

علی سلحشوری
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد