خبرآنلاین: افشین صادقی، تهیه‌کننده و کارگردان «زنبور کارگر»، از تحویل نسخه نهایی فیلم به دفتر جشنواره فجر خبر داد. این فیلم پس از چند ماه فیلمبرداری، تدوین, ساخت موسیقی و سپری کردن مراحل فنی، کامل شده است. جلوه‌های کامپیوتری و VFX فیلم با توجه به سکانس‌های سخت و زمان‌بر، توسط فرید ناظر فصیحی به اتمام […]

خبرآنلاین: افشین صادقی، تهیه‌کننده و کارگردان «زنبور کارگر»، از تحویل نسخه نهایی فیلم به دفتر جشنواره فجر خبر داد. این فیلم پس از چند ماه فیلمبرداری، تدوین, ساخت موسیقی و سپری کردن مراحل فنی، کامل شده است.

جلوه‌های کامپیوتری و VFX فیلم با توجه به سکانس‌های سخت و زمان‌بر، توسط فرید ناظر فصیحی به اتمام رسیده است. بهرنگ قدرتی به‌تازگی آهنگسازی پروژه را تمام کرده است و صداگذاری را هم امین شریفی بر عهده دارد.

پگاه آهنگرانی با «زنبور کارگر» به جشنواره فجر رسید

حمید فرخ‌نژاد، شبنم مقدمی، سعید آقاخانی، ستایش موسوی، حسین مهری، علیرضا آرا، مارال فرجاد، مجید نوروزی، داریوش سلیمی، علی اولیایی و … پگاه آهنگرانی گروه بازیگران این درام اجتماعی را تشکیل می‌دهند.

در خلاصه قصه این فیلم آمده است: «بیوک که سال‌ها پیش زنش را به دلیل اهمال پزشکی از دست داده است، در نزاعی کشته می‌شود. حالا دختر او درصدد قصاص قاتل است. در این میان تنها شاهد، دوست دختر قاتل است…»