به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سیروس پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پیروزی این تیم برابر سایپا، در نشست خبری اظهار کرد: خدا را شکر بعد از چندین هفته که خوب بازی می کردیم اما نمی توانستیم ببریم، سه امتیاز این بازی سخت و دشوار را به دست آوردیم. به […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، سیروس پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از پیروزی این تیم برابر سایپا، در نشست خبری اظهار کرد: خدا را شکر بعد از چندین هفته که خوب بازی می کردیم اما نمی توانستیم ببریم، سه امتیاز این بازی سخت و دشوار را به دست آوردیم. به بازیکنانم تبریک می گویم. اینکه ما بعد از یک ماه که لیگ تعطیل بود توانستیم آمادگی خودمان را حفظ کنیم نشان از برنامه ریزی ما در اردوی تهران داشت. بازیکنان احساس مسئولیت بالایی داشتند و دیروز هم گفتم که بچه ها مصمم هستند که بازی های آینده را با پیروزی پشت سر بگذارند. 

او ادامه داد: فکر می کنم شرایط جوی در ۲۰ دقیقه آخر روی کیفیت بازی تاثیر گذاشت هرچند ما جلو بودیم اما ناخواسته کمی عقب نشینی کردیم. همه تیم ها می دانند که تیم مهمان به هتل کاروانسرا می رود و تیم نفت به هتل پارسیان به جز چند مورد که در فروردین و اردیبهشت ماه بود هر دو تیم میزبان و مهمان و داوران در هتل کاروانسرا مستقر شدند اما این بازی با توجه به اینکه سایپا می دانست که هتل میزبان پارسیان است فکر می کنم از دو هفته قبل این هتل را رزرو کردند و ما تصمیم گرفتیم که جابجا شویم اما آقای کامرانی فر قبول نکردند و گفتند به پاکی داوران اطمینان داریم و نیازی به جابجایی نیست. فکر نمی کنم که بازی صحنه ای داشته باشد که سایپا بخواهد پشت آن قایم شود و فرار رو به جلو کند. 

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان درباره بازی های آینده این تیم گفت: بچه ها امشب خوشحال هستند و از فردا برای بازی با نفت مسجد سلیمان آماده می شویم که بازی سختی است. فکر می کنم می توانیم با تلاش بیشتر این جایگاهی که در جدول داریم را حفظ کنیم. بچه ها با انگیزه و با انرژی ظاهر خواهند شد.

پورموسوی درباره علت برگزاری اردوی این تیم در تهران گفت: به جز استقلال و پرسپولیس که در تهران بودند کدام تیم اردو نرفت. ما می خواستیم شرایط تیم را برای مسابقه حفظ کنیم، در آبادان به دلیل گرمای هوا نمی توانستیم در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرین کنیم و نمی توانستیم بازی های تدارکاتی خوبی برگزار کنیم. این بازی ها باعث شد بچه های ما از نظر روحی شرایط بهتری پیدا کنند. مطمئن هستم برد امروز ما به خاطر اردوی خوب تهران بود.

انتهای پیام