دو جوان گلستانی که در فضای مجازی فیلم هنجارشکنانه منتشر کرده بودند توسط پلیس گلستان دستگیر شدند. به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از پایگاه خبری پلیس، روح الامین قاسمی اظهار کرد: در پی انتشار فیلمی در اینستاگرام که در آن دو جوان گنبدی در تفرجگاه دریاچه مصنوعی با […]

دو جوان گلستانی که در فضای مجازی فیلم هنجارشکنانه منتشر کرده بودند توسط پلیس گلستان دستگیر شدند.

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از پایگاه خبری پلیس، روح الامین قاسمی اظهار کرد: در پی انتشار فیلمی در اینستاگرام که در آن دو جوان گنبدی در تفرجگاه دریاچه مصنوعی با رفتارهایی زننده و هنجارشکنانه اقدام به ایجاد مزاحمت برای تعدادی از شهروندان می‌کنند، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی گنبدکاووس قرار گرفت.

وی بیان کرد: با اشراف اطلاعاتی و سرعت عمل پلیس، مخفیگاه هنجارشکنان در کمتر از هفت ساعت شناسایی و در عملیاتی ضربتی هر دو متهم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: متهمان در مقر انتظامی علت و انگیزه خود از این اقدام را سرگرمی و جذب مخاطب اعلام کردند.

قاسمی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش مردم، مهمترین اولویت پلیس گلستان بوده و اجازه نخواهیم داد عده‌ای قانون‌شکن امنیت عمومی جامعه را خدشه‌دار کنند.