به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بهرام امیری معاون اجرایی باشگاه استقلال دیشب (پنجشنبه) از سمتش استعفا داد؛ استعفایی که باتوجه به مدت زمان کوتاه بازگشت امیری به استقلال، اتفاق عجیبی به نظر می‌رسید و قطعا معاون اجرایی استقلال دلایل مهمی برای استعفا از سمتش داشته است. براساس پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، امیری به خاطر […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بهرام امیری معاون اجرایی باشگاه استقلال دیشب (پنجشنبه) از سمتش استعفا داد؛ استعفایی که باتوجه به مدت زمان کوتاه بازگشت امیری به استقلال، اتفاق عجیبی به نظر می‌رسید و قطعا معاون اجرایی استقلال دلایل مهمی برای استعفا از سمتش داشته است.

براساس پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، امیری به خاطر تعدد افرادی که در تصمیمات باشگاه دخیل هستند، ناراحت است زیرا از نظر او این اتفاق برای استقلال مشکل‌آفرین شده و مانعی برای پیش‌برد امور باشگاه است. همچنین بهرام امیری که طبق گفته اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، مسئول کمیته نقل و انتقالات این باشگاه است با برخی از افراد این کمیته اختلاف نظر شدیدی دارد که باعث شده امیری نتواند به کارش در استقلال ادامه دهد. به نظر می‌رسد همین اختلاف نظر شدید هم باعث شده که اسامی متعددی به استقلال لینک شده‌اند.

با این اوصاف اگر قرار بر بازگشت امیری به باشگاه استقلال است، به ناچار افرادی باید از تیم مدیریتی این باشگاه جدا شوند. در هر صورت باید دید وضعیت استقلال در این روزهای نابه‌سامان به کجا می‌رسد و آیا آبی‌های پایتخت بالاخره می‌توانند به آرامش برسند یا نه.

انتهای پیام