– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از دشتی، پرچم مزین به نام هشتمین امام معصوم، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در ورودی شهر خورموج بر افراشته شد. حسین باغداری در گفت‌وگو با خبرنگاران در خورموج با اشاره به برنامه‌های دهه کرامت اظهار داشت: تلاش داریم تا در دهه کرامت امسال […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از دشتی، پرچم مزین به نام هشتمین امام معصوم، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در ورودی شهر خورموج بر افراشته شد.

حسین باغداری در گفت‌وگو با خبرنگاران در خورموج با اشاره به برنامه‌های دهه کرامت اظهار داشت: تلاش داریم تا در دهه کرامت امسال همچون سال‌‌های گذشته برنامه‌های متنوعی را در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر برگزار کنیم.

رابط آستان قدس رضوی بیان کرد: از افتخارات مهم کانون خدمت رضوی استان بوشهر در دهه کرامت امسال، استقبال از خدام امام رضا(ع) و اجرای برنامه زیر سایه خورشید است که تمام تشریفات و تمهیدات استقبال از خدام امام رضا(ع) انجام شده است.

وی  خاطرنشان کرد: آذین‌بندی شهرها و محلات در دهه کرامت، اجرای گروه‌های سرود ، دسته شادی در شهرستانها، تجلیل از خانواده شهدا و برنامه‌های مختلف فرهنگی و محرومیت‌زدایی بخش دیگری از برنامه‌های این دهه است.

نشان حرم رضوی بر سینه مدافعان سلامت استان بوشهر نصب شد۲۰۰ برنامه در ایام دهه کرامت در استان بوشهر برگزار می‌شودکاروان خدام حرم مطهر رضوی وارد بوشهر شدند

رابط آستان قدس رضوی در شهرستان دشتی گفت: تاکید بر رعایت پروتکل بهداشتی و اجرای برنامه‌های فرهنگی در فضای مجازی از ابلاغیه مهم آستان قدس رضوی است که در این شهرستان مطابق دستور العمل با قوت و پشتکار اجرا می‌شود.