به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حسن خان‌محمدی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت این تیم  و موضوع خروجی‌های سرخ‌پوشان به خبرنگار برنا گفت:خوشبختانه تیم یک اردوی ۱۰ روزه با کادر جدید در ترکیه داشت و فکر می‌کنم دیدارهای جام شهدا بازی‌های تدارکاتی خوبی برای تیم می‌شود و می‌تواند محک خوبی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حسن خان‌محمدی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت این تیم  و موضوع خروجی‌های سرخ‌پوشان به خبرنگار برنا گفت:خوشبختانه تیم یک اردوی ۱۰ روزه با کادر جدید در ترکیه داشت و فکر می‌کنم دیدارهای جام شهدا بازی‌های تدارکاتی خوبی برای تیم می‌شود و می‌تواند محک خوبی برای پرسپولیس باشد. درباره بحث خروجی هم باید به کالدرون حق داد که بازیکنانش را انتخاب کند چراکه او مسئول نتایج  است.

وی درباره اینکه آیا حضور یک روانشناس کنار تیم لازم است، اظهار داشت: اگر روانشناس هم کنار تیم باشد، کادر فنی باز هم باید کار روحی روانی خود را روی بازیکنان انجام دهد و حتی تیم‌های بزرگ و حرفه‌ای نیز روی این معقوله با برنامه کار می‌کنند و حضور روانشناس منوط به نظر خود سرمربی تیم است.

مدافع اسبق پرسپولیس درباره پیش بینی وضعیت پرسپولیس در لیگ نوزدهم و جذب مهاجم جدید هم عنوان کرد: سرخ‌‌پوشان مدافع عنوان قهرمانی هستند و به امید خدا در این فصل هم دل هواداران را شاد خواهند کرد. پرسپولیس یک مهاجم شش‌دانگ می‌خواهد، متاسفانه مهاجم شش‌دانگ و خوب در فوتبال ایران کم شده و تیم‌های پایه باید روی این موضوع کار کنند، به هر حال یک بازیکن خوب خارجی آن جلو باید مکمل علیپور باشد.