به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس در یک بازی حساس موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل سایپا به برتری برسد تا اختلاف خود با تیم دوم جدول را به عدد ۵ برساند و حاشیه امنیت خود را بیشتر کند. مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت ملی پوش باشگاه […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس در یک بازی حساس موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل سایپا به برتری برسد تا اختلاف خود با تیم دوم جدول را به عدد ۵ برساند و حاشیه امنیت خود را بیشتر کند.

مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت ملی پوش باشگاه پرسپولیس درباره این دیدار به خبرنگار برنا گفت: بازی بسیار خوبی بود و پرسپولیس به این برد بسیار احتیاج داشت. خوشبختانه عملکرد تیم بسیار مثبت بود البته هنوز چیزی تمام نشده و پرسپولیس ۵ فینال دیگر پیش رود دارد.

وی افزود: من مطمئن هستم برانکو و تک تک بازیکنان آنقدر حرفه ای هستند که بدانند بازیهای مهمی در پیش دارند و خوشحالی برای هتریک قهرمانی در حال حاضر معنایی ندارد. پرسپولیس چهارشنبه هم در اصفهان بازی ساده‌ای نخواهد داشت. فشردگی مسابقات از طرفی و اینکه ذوب آهن در چند بازی اخیر خودش را به خوبی احیا کرده و در آسیا هم وضعیت خوبی دارد، ضمن اینکه هر تیمی مقابل پرسپولیس انگیزه دو چندانی دارد. اما در این سوی میدان هم تیم فوتبال پرسپولیس با بازیکنان خوبی حضور دارد که حالا به یک هماهنگی خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند و می توانند در این بازی ۳ امتیاز را کسب کنند.

پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: به هر ترتیب در این پنج بازی پایانی هیچ بازی ساده نیست و تمام تیم‌ها با تمام توان وارد زمین می‌شوند، حتی دو بازی آخر پرسپولیس نیز ساده نیست، دیداری که برخی می‌گویند راحت است. بنده مخالف این موضوع هستم، چرا که بازی ساده وجود ندارد.

مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی در پایان درباره بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و نظرش درخصوص صعود سرخپوشان از این گروه گفت: پرسپولیس با توجه به بازیکنانی که دارد و تجربه بالایی که در آسیا بویژه سال گذشته با ۱۱-۱۲ بازیکن کسب کرده‌اند قطعا توان شکست این حریف و حضور در مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا را دارند و من به کسب ۳ امتیاز بازی الاهلی بسیار خوشبین هستم.

کرمانی مقدم در پایان و درباره حضور شریفی و کم فروغ بودن او در دیدار با سایپا گفت: به شریفی بازی زیادی نرسیده است و به همین دلیل نباید از او انتظار بالایی داشت، او برای جا افتادن در تیم بزرگی مانند پرسپولیس نیاز به بازی کردن دارد و من فکر می‌کنم این بازیکن بتواند در ادامه راه بازی‌های بهتری را به نمایش بگذارد.