حسنعلی افروزی زاده، رییس هیات ورزش دانش آموزی خوزستان، اظهارکرد: این رقابت ها از ۲۶ تا ۲۸ بهمن ماه با حضور ۱۰۵ دانش آموز دختر در قالب هفت تیم از سراسر استان در خرمشهر برگزار شد.     وی عنوان کرد: دیدار فینال بین تیم های خرمشهر و شوشتر برگزار شد که تیم خرمشهر با نتیجه ۱۷ […]

حسنعلی افروزی زاده، رییس هیات ورزش دانش آموزی خوزستان، اظهارکرد: این رقابت ها از ۲۶ تا ۲۸ بهمن ماه با حضور ۱۰۵ دانش آموز دختر در قالب هفت تیم از سراسر استان در خرمشهر برگزار شد.   

 وی عنوان کرد: دیدار فینال بین تیم های خرمشهر و شوشتر برگزار شد که تیم خرمشهر با نتیجه ۱۷ بر ۱۰ به برتری رسید و مقام قهرمانی را به دست آورد و شوشتر در رده دوم قرار گرفت. همچنین در دیدار رده بندی، تیم امیدیه با غلبه بر آبادان، عنوان سوم را به دست آورد.

رییس هیات ورزش دانش آموزی خوزستان گفت: تیم قهرمان این دوره از رقابت ها به عنوان نماینده خوزستان در مسابقات دانش آموزی کشور که در تابستان سال آینده برگزار خواهد شد، شرکت می کند. امیدواریم در این رقابت ها نیز مانند سال های گذشته شاهد موفقیت ورزش دانش آموزی دختران استان در کشور باشیم. در حال حاضر هیات به هر دو بخش دختران و پسران نگاه ویژه دارد تا در هر دو بخش بتوانیم به مقام و مدال کشوری دست پیدا کنیم.

انتهای پیام