به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، ملی پوشان تیم ملی روئینگ بانوان و مردان در پایان چهارمین مرحله اردوی آمادگی خود به منظور حضور موفق در مسابقات انتخابی المپیک تست دادند. این تست در ۲ مرحله ۱۰۰۰ متر انجام شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند. در […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، ملی پوشان تیم ملی روئینگ بانوان و مردان در پایان چهارمین مرحله اردوی آمادگی خود به منظور حضور موفق در مسابقات انتخابی المپیک تست دادند.

این تست در ۲ مرحله ۱۰۰۰ متر انجام شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.

در بخش بانوان ۱۰ پاروزن تست دادند که در پایان پریسا احمدی، کیمیا زارعی و مریم کرمی اول تا سوم شدند و الیکا افشاری، زینب نوروزی، شکیلا وقوفی، هانیه بیداد، هانیه خرسند، فرحناز عشقی و اسرا جوانمردی به ترتیب در رده‌های چهارم تا دهم جای گرفتند.

در بخش مردان ۹ پاروزن تکنفره شرکت داشتند و فرهاد و فرزاد کربلای قلی زاده در روئینگ دونفره تک پارو آمادگی خود را سنجیدند.

در پایان این تست بهمن نصیری، عاقل حبیبیان و سیاوش سعیدی اول تا سوم شدند و حمیدرضا رضوانی، میلاد اله وردیان، پیام مطاعی، امیرحسین محمودپور، محمدحسین حقی و مهدی قپانوری به ترتیب جایگاه چهارم تا نهم را به دست آوردند.

انتهای پیام