به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، بدون هیچ تعارفی در هفته ای که جز جشنواره جهانی فیلم فجر هیچ اتفاق عجیب و غریب رسانه ای رخ نداد، فروغ قجابگلو به خاطر جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره فیلم پکن برای فیلم «تهران شهر عشق» به کارگردانی علی جابر انصاری اولین چهره […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، بدون هیچ تعارفی در هفته ای که جز جشنواره جهانی فیلم فجر هیچ اتفاق عجیب و غریب رسانه ای رخ نداد، فروغ قجابگلو به خاطر جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره فیلم پکن برای فیلم «تهران شهر عشق» به کارگردانی علی جابر انصاری اولین چهره خبرگزاری برنا محسوب می شود؛ چراکه این اتفاق برای سینمای ایران و بازیگری ایرانی که مورد توجه داوران یک جشنواره بین المللی قرار گرفته مهم است.

رضا کیانیان بازیگر صاحب سبک و کاربلد سینما، تئاتر و تلویزیون این مملکت در حمایت از مردم سیل زده در اقدامی تحسین برانگیز به همراه همکارانش عازم مناطق سیل زده شد و با کودکان و نوجوانان آسیب دیده ابراز همدردی کرد. کیانیان در کنار کودکان با انجام بازی های محلی مرسوم آن خطه نشان داد خانواده هنر هم می توانند در کنار دیگر افراد تاثیرگذار جامعه حداقل باری روانی را از دوش آسیب دیدگان این سانحه طبیعی در مناطق شمالی و جنوبی کشور بردارند.

عادل در هفته های پیش بخواهد یا نخواهد نقل محافل است. او به نفع سیل زدگان در مجتمع تجاری فرهنگی کوروش حاضر شد و یک بار دیگر میزان طرفدارانش را که به تصمیم مدیران شبکه سه معترض بودند به رخ کشید اگرچه خودش معتقد بود این سبک از حمایت ممکن است مشکلات را بیش از حد کند.

برنامه «برنده باش» این هفته وارد چالش جدیدی شد. عدم تایید ساز و کار برنامه محمدرضا گلزار توسط آیت الله ناصر مکارم شیرازی مجری این برنامه را به یکی از چهره های هفته گذشته تبدیل کرد.

رضا رشیدپور مثل هر سال بعد از خداحافظی اسفندماهی اش رفت تا بعد از ماه مبارک رمضان برگردد، اما در این میان ساز و کار برنامه صبحگاهی دیگری چیده شد تا شایعه شود رضا رشیدپور هم رفت… درحالی که ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه با تکذیب این مطلب گفت: رضا رشیدپور بعد از ماه مبارک رمضان برمی گردد و قرار نیست مجری یا برنامه ای جای او را بگیرد.

عباس قانع یکی از چهره های هفته گذشته بود. جوانی که از گزارش ورزشی در شبکه های اینترنتی به تلویزیون و رسانه ملی رسید تا سبک و سیاق جدیدی را در گزارش ورزشی به خصوص در حوزه فوتبلا ارائه دهد. او که در برنامه ای پرمخاطب در شبکه های مجازی بسیار پرطرفدار هم بود و کار او با کامنت های بسیاری در شبکه های اجتماعی همراه بود بالاخره به تلویزیون آمد تا گزارشگران باسابقه فوتبال در رسانه ملی کمی احساس خطر کنند.

جواد خیابانی گزارشگر باسابقه و محبوب اصولا در گزارش های مختلفش تلاش می کند تا لبخند را بر لبان مخاطبانش بنشاند حتی اگر در یک مسابقه فوتبال در سطح آسیا تیمی پرطرفدار بازنده مسابقه باشد. خیابانی حین گزارش مسابقه دو تیم پرسپولیس و الاهلی و در لحظه ای که بازیکن تیم حریف مصدوم شد و قرار بود او را با خودروی حمل مصدوم به خارج از زمین منتقل کنند به اشتباه گفت: آنها بازیکن را با نیکمت به خارج از زمین منتقل می کنند.