«یوناتن بت کلیا»، دبیر فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در خصوص استیضاح وزیر ورزش با بیان اینکه با هر استیضاحی مخالف هستم زیرا هیچ استیضاحی نتیجه بخش نبوده است، گفت: در شرایط فعلی که با مشکلات زیادی روبرو هستیم صلاح نیست که موضوع استیضاح را مطرح و […]

«یوناتن بت کلیا»، دبیر فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا در خصوص استیضاح وزیر ورزش با بیان اینکه با هر استیضاحی مخالف هستم زیرا هیچ استیضاحی نتیجه بخش نبوده است، گفت: در شرایط فعلی که با مشکلات زیادی روبرو هستیم صلاح نیست که موضوع استیضاح را مطرح و تشنج ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: شاید در وزارت ورزش بعضی مشکلات وجود داشته باشد ولی در کل عملکرد دکتر سلطانی‌فر در حوزه ورزش و جوانان خوب بوده و به جرات می توان گفت که یکی از بهترین وزرای کابینه است. ایشان در همه زمینه ها و حوزه ها ورود کرده و اقدامات خوبی انجام داده است.

بت کلیا افزود: ۲ حوزه پر حجم ورزش و جوانان در اختیار این وزارتخانه است. وزیر ورزش و جوانان نهایت تلاش خود را برای رسیدگی و کنترل این ۲ حوزه انجام داده و کارکرد رضایتمندی، از خود نشان داده است.