به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند عصر پنجشنبه در آئین تجلیل از فاطمه کرم‌زاده ورزشکار ملی‌پوش و المپیکی رشته تیراندازی اظهار داشت: حمایت از ورزشکاران افتخارآفرین استان بوشهر را به صورت ویژه در دستور کار داریم. وی با تأکید بر حمایت از ورزشکاران به ویژه قهرمانان ملی و جهانی تصریح کرد: […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند عصر پنجشنبه در آئین تجلیل از فاطمه کرم‌زاده ورزشکار ملی‌پوش و المپیکی رشته تیراندازی اظهار داشت: حمایت از ورزشکاران افتخارآفرین استان بوشهر را به صورت ویژه در دستور کار داریم.

وی با تأکید بر حمایت از ورزشکاران به ویژه قهرمانان ملی و جهانی تصریح کرد: حمایت از فاطمه کرم‌زاده در همه ابعاد مورد تأکید است و به سبب کسب مقام قهرمانی در مسابقات جهانی کرواسی ۱۰۰ میلیون ریال هدیه نقدی به وی اهدا می‌شود.

استاندار بوشهر با تبریک کسب مدال قهرمانی در مسابقات جهانی تیراندازی کرواسی اظهار داشت: اراده و همت بالای این دختر ورزشکار بوشهری سبب افتخار ایران اسلامی و استان بوشهر است.

وی با بیان اینکه فاطمه کرم‌زاده نخستین بانوی بوشهری است که به مسابقات المپیک راه می‌یابد خاطر نشان کرد: با اراده و همتی که در این ورزشکار بوشهری وجود دارد امید می‌رود پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های المپیک ژاپن به اهتزاز درآید.

گراوند، کسب افتخار در رقابت‌های المپیک را سبب خوشحالی ملت ایران و استان بوشهر دانست و بیان کرد: عملکرد عالی که در خانم فاطمه کرم‌زاده وجود دارد امید می‌رود این تیرانداز جوان بوشهری در المپیک توکیو ژاپن صاحب افتخار دیگری شود.

وی هر گونه کمک و حمایت از این ورزشکار جوان بوشهری را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: این ورزشکار بوشهری شایسته هر گونه حمایت است و درخشش وی در المپیک ژاپن سبب خوشحالی ملت ایران و استان بوشهر می‌شود.

استاندار بوشهر، اعتماد به‌نفس و توکل بر خدا در رقابت‌های جهانی المپیک برای کسب افتخار را مورد تأکید قرار داد و گفت: امید می‌رود در مسابقات المپیک توکیو ژاپن با کسب مدال، مایه غرور، افتخار و مباهات ملت ایران و مردم استان شوید.

در این آئین از خانم فاطمه کرم‌زاده تجلیل شد.