حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی امروز ۲۹ خردادماه، اظهار کرد: حضور حماسی، پرشور و غرورآفرین مردم ایران اسلامی و به‌ویژه مردم فهیم، ولایتمدار و بافرهنگ استان لرستان در سیزدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بار دیگر مردم‌سالاری دینی را در کشور متجلی ساخت و حماسه بزرگ دیگری را […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی امروز ۲۹ خردادماه، اظهار کرد: حضور حماسی، پرشور و غرورآفرین مردم ایران اسلامی و به‌ویژه مردم فهیم، ولایتمدار و بافرهنگ استان لرستان در سیزدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بار دیگر مردم‌سالاری دینی را در کشور متجلی ساخت و حماسه بزرگ دیگری را در کارنامه پر افتخار این ملت فهیم و آگاه به ثبت رساند.

وی تصریح کرد: مردم ایران با حضور حماسی و کم‌نظیر خود در روز ۲۸ خردادماه ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و راه نورانی شهدای انقلاب اسلامی، عزم و اراده‌ خود را در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل حیرت جهانیان به نمایش گذاشتند. قطعاً پیروز واقعی این حماسه مردمی هستند که با حضور دشمن‌شکن خود به یاوه‌گویی‌های بیگانگان پایان دادند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: اکنون که حماسه‌ سیاسی و نقطه اوج آن در جمعه‌ بیست‌ و هشتم خرداد با پیروزی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به سرانجام رسیده است، هیجان و التهاب روزها و هفته‌های رقابت، باید جای خود را به همکاری و تعاون داده و طرفداران نامزدهای رقیب در آزمون بردباری و متانت و دانایی نیز به رئیس‌جمهوری اسلامی منتخب یاری نمایند، زیرا که وحدت ملی و رفق و مدارا، پشتوانه امنیت کشور و خنثی‌کننده‌ ترفندهای دشمنان است.

شاهرخی اضافه کرد: لازم می‌دانم از سوی مردم انقلابی و متدین، خانواده‌های شهیدان و جانبازان استان لرستان به حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی رئیس‌جمهوری اسلامی منتخب دوره سیزدهم تبریک عرض کنم.

وی بیان کرد: همه باید برای دست یافتن به آرمان‌های بزرگی که رئیس‌جمهور منتخب و همکاران وی در دولت انقلابی مسئولیت تحقق آن را دارند کمک و همکاری صمیمانه کنند.

امام‌جمعه خرم‌آباد ادامه داد: رئیس‌جمهور منتخب تا روز پذیرش رسمی مسئولیت، دارای فرصت ارزشمندی است که شایسته است بیشترین بهره از آن برده شود و کارهایی که شروع مسئولیت خطیر ریاست جمهوری، بدان نیازمند است، بی‌درنگ آغاز کنند.

شاهرخی عنوان کرد: آنچه کاملاً مشهود بود حضور نیروهای مسلح انتظامی، نظامی، امنیتی، بسیج مستضعفین، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی که در آفرینش این حماسه و ایجاد امنیت و آرامش نقش ماندگاری را ایفا کردند.

وی اظهار کرد: اینجانب از حضور حماسی و جهاد گونه مردم همیشه در صحنه و انقلابی استان لرستان، ستادهای طرفداران داوطلبین ریاست جمهوری اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا و جوانان انقلابی، گروه‌های جهادی، طلاب و فرهیختگان و برجستگان حوزه و دانشگاه، ادارات و نهادهای تبلیغی؛ و رسانه‌ای؛ صداوسیما؛ سازمان تبلیغات اسلامی؛ اصناف و بازاریان و اقشار مختلف مردم و هیئت‌های نظارت شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی و هیئت‌های اجرایی در سراسر استان که در ایفای این حماسه ماندگار نقش‌آفرینی کردند نهایت تشکر و قدردانی را می‌کنم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تصریح کرد: مجاهدتی که تا آخرین ساعات شب، از حضور اقشار مختلف در شعب اخذ رأی از نزدیک مشاهده نمودم و گزارش‌های رسیده از دیگر شهرها و روستاهای استان هم بر همین شور و حضور حکایت داشت جای سجده و سپاسگزاری به درگاه خداوند متعال دارد و به مقام معظم رهبری مدظله‌العالی به‌واسطه چنین امتی در استان تبریک عرض می‌کنم.

انتهای پیام