به گزارش خبرنما به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ «عباس کدخدایی»، سخنگوی شورای نگهبان، در توییتر خود نوشت: «روسای جمهور ادوار مختلف، طبق قانون اساسی اختیارات وسیعی داشته اند، و در این دوره نیز اختیارات بیشتری متناسب با شرایط کشور تفویض شده است. آیا از ظرفیت این اختیارات گسترده برای حل مشکلات استفاده شده […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ «عباس کدخدایی»، سخنگوی شورای نگهبان، در توییتر خود نوشت: «روسای جمهور ادوار مختلف، طبق قانون اساسی اختیارات وسیعی داشته اند، و در این دوره نیز اختیارات بیشتری متناسب با شرایط کشور تفویض شده است. آیا از ظرفیت این اختیارات گسترده برای حل مشکلات استفاده شده است؟»

«محمود واعظی»، رییس دفتر رییس جمهور، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا، در این باره گفت: آقای رییس جمهور از اختیاراتی که دارند برای اداره کشور و کمک به حل مشکلات مردم استفاده می‌کنند.

او گفت: شرایط امروز شرایط پیچیده ای است. فشارهای خارجی آنقدر زیاد است که در مسایل اقتصادی و تجارتی نیز تاثیر گذاشته است.

واعظی افزود: اداره کشور در این شرایط نیاز به تمرکز در مدیریت و تصمیم گیری سریع دارد و رییس جمهور و دولت راجع به مسایل باید سریع تصمیم بگیرند. منظور رییس جمهور در دیداری که با فعالین سیاسی داشتند و بیان کردند این بود که حوزه اختیارات دولت کم است.