مصیب اکبرزاده در گفت و گو با ایسنا گفت: هیچ مکاتبه ای مبنی بر میزبانی استان از مسابقات قایقرانی لیگ باشگاه های کشور با اداره کل ورزش و جوانان که متولی ورزش است از زمان مسئولیت بنده انجام نشده است. وی اظهار کرد: نه هیئت قایقرانی و نه فدراسیون قایقرانی کشور هیچکدام تا کنون مکاتبه ای […]

مصیب اکبرزاده در گفت و گو با ایسنا گفت: هیچ مکاتبه ای مبنی بر میزبانی استان از مسابقات قایقرانی لیگ باشگاه های کشور با اداره کل ورزش و جوانان که متولی ورزش است از زمان مسئولیت بنده انجام نشده است.

وی اظهار کرد: نه هیئت قایقرانی و نه فدراسیون قایقرانی کشور هیچکدام تا کنون مکاتبه ای با استان برای میزانی از مسابقات نداشته اند.
وی افزود: اینکه عنوان می شود میزبانی از ما گرفته شده صحت ندارد و ما نیز پیگیر این موضوع هستیم.
اکبرزاده همچنین اقدامات استاندار در حمایت از ورزش استان را قابل تقدیر دانست و گفت: نگاه استاندار به ورزش از همان ابتدا، نگاهی ویژه بود که در این خصوص شاهد برگزاری مسابقات جهانی کشتی برای نخستین بار در استان بودیم.
وی افزود: درحال حاضر مشکل موجود، عدم مجوز آب منطقه ای برای تمرین کرد اعضای این هیئت در سد شیرین دره است.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: ما نیز جلسه ای با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای برگزار کردیم اما آن ها اعلام کردند به علت پایین آمدن سطح آب سد، امکان استفاده از این مکان برای تمرینات ورزشی وجود ندارد.
وی تاکید کرد: درخواست و انتظار ما این است تا آب منطقه ای با نگاهی مثبت و حمایتی به مشکلات ورزشی بنگرد تا راه ها برای اتفاقات مثبت در ورزش استان تسهیل شود.
اکبرزاده در پایان گفت: مسئولان هیئت های ورزشی باید نگاه خود را اصلاح کرده و موضوعات این چنینی را از مسیر و مجرای خود پیگیری کنند تا نتیجه مطلوب آن حاصل شود.

انتهای پیام