– اخبار استانها – سید علی ملک حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: ۲۹ خردادماه حامیان یکی از نامزدهای شورای شهر به دلیل رفتارهای هیجانی تجمعی در جلوی فرمانداری داشتند که در کمترین زمان ممکن جمع شد. وی دلیل اعتراض حامیان یکی از نامزدهای شورای شهر یاسوج به نتیجه انتخابات را […]

– اخبار استانها –

سید علی ملک حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: ۲۹ خردادماه حامیان یکی از نامزدهای شورای شهر به دلیل رفتارهای هیجانی تجمعی در جلوی فرمانداری داشتند که در کمترین زمان ممکن جمع شد.

وی دلیل اعتراض حامیان یکی از نامزدهای شورای شهر یاسوج به نتیجه انتخابات را نشر برخی اخبار غیر رسمی در فضای مجازی عنوان کرد و افزود: این نتیجه را هیچ‌ منبع رسمی تایید نکرده بود که بعد از اعلام خبر قطعی حامیان یکی از کاندیداها واکنش نشان دادند.

ملک حسینی با اشاره به اینکه بعد از تایید نهایی و مشخص شدن منتخبان خبر به صورت رسمی اعلام شده است، ادامه داد: طبق فرایند قانونی هر کدام از نامزدها به نتیجه اعلامی اعتراض دارند می‌توانند اعتراض داشته باشند تا به صورت دقیق بررسی شود.

۲ کشته و یک مجروح در درگیری طایفه‌ای در ایرانشهر‌درگیری طایفه‌ای در یکی از روستاهای نهاوند/ ۴ نفر کشته و‌ مجروح شدندجزئیات تیراندازی در شهرستان ایرانشهر/ درگیری طایفه‌ای عامل قتل امروز در ایرانشهر

 

به گزارش خبرنما به نقل از تسنیم، برخی از رسانه‌های معاند نظام در خارج کشور و برخی نیز در داخل کشور به دلیل ندانم کاری در فضای مجازی خبر درگیری طایفه‌ای در یاسوج را بازنشر کرده و فیلم‌های غیر واقعی را به با عنوان درگیری این دو طایفه را دست به دست می‌کنند.