به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا به نقل از الجزیره، هنیه گفت: باید گفت‌وگوهای راهبری میان کشورهای عربی خلیج فارس و ایران برای حل اختلافات ایجاد شود. وی افزود: ما با مصر که یک قدرت بزرگ است و با ایران که نقش مهمی در حمایت از مقاومت دارد،با ترکیه، قطر و کشورهای مغرب عربی ، عربستان سعودی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا به نقل از الجزیره، هنیه گفت: باید گفت‌وگوهای راهبری میان کشورهای عربی خلیج فارس و ایران برای حل اختلافات ایجاد شود.

وی افزود: ما با مصر که یک قدرت بزرگ است و با ایران که نقش مهمی در حمایت از مقاومت دارد،با ترکیه، قطر و کشورهای مغرب عربی ، عربستان سعودی و اردن ارتباط داریم و برای بازیابی روابطی که تضعیف شده ، تلاش می کنیم.

رئیس دفتر سیاسی حماس که در پایان هفتمین کنفرانس سیاسی این جنبش صحبت می کرد، گفت: هرگونه آشتی در منطقه به نفع آرمان فلسطین است و از آشتی میان کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و پایان محاصره قطر استقبال می‌کنیم.

وی افزود: آنچه در دولت ترامپ رخ داد، انتقال خطرناک درگیری با اشغالگران و تلاش‌ها برای از بین بردن آرمان فلسطین بود. ترامپ از طریق معامله قرن که من آن را «معامله شیطان» می‌نامم برای از بین بردن آرمان فلسطین تلاش کرد.

در حال تکمیل…