به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رضا شاهرودی پس از شکست پرسپولیس مقابل پاختاکور و حذف تیم از لیگ قهرمانان آسیا، با انتشار تصویری در فضای مجازی از سرخپوشان نوشت: فدای سرتان. شاهرودی در باره این بازی به خبرنگار برنا گفت: بحث من به توجیه نتیجه نیست اما پرسپولیس بازی خوبی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رضا شاهرودی پس از شکست پرسپولیس مقابل پاختاکور و حذف تیم از لیگ قهرمانان آسیا، با انتشار تصویری در فضای مجازی از سرخپوشان نوشت: فدای سرتان.

شاهرودی در باره این بازی به خبرنگار برنا گفت: بحث من به توجیه نتیجه نیست اما پرسپولیس بازی خوبی در ازبکستان به نمایش گذاشت و با توجه به خستگی تیم که ناشی از فشردگی مسابقات بود و تنها روی اتفاق توپ با برخورد به دفاع پرسپولیس وارد دروازه شد اما اگر داور پنالتی سرخ‌پوشان را اعلام کرده بود الان نتیجه چیز دیگری بود.

مدافع  پیشین سرخ‌پوشان پیرامون پستش عنوان کرد: به عنوان یک پیشکسوت وظیفه خودم دانستم از تیم حمایت کنم و باید در روزهای سخت از تیم حمایت کرد. البته این فقط وظیفه پیشکسوتان نیست و هواداران هم باید با صبوری از تیمی که با تمام وجود برای کسب نتایج و جام تلاش می کنند، حمایت کنند. به هر حال چیزی از ارزش های این تیم کم نشده است.

شاهرودی پیرامون بازی با ماشین سازی تبریز اظهار داشت: سرخ‌پوشان خود را مقابل ماشین سازی از پیش برنده ندانند و بچه ها باید حواسشان را جمع کنند. من بازی آنها مقابل سپاهان را دیدیم و خیلی موقعیت کم به حریف می دهند. امیدوارم پرسپولیس باحضور پرشور هواداران بتواند در این بازی به برتری دست پیدا کند و قهرمانی خود را در این جام تا حد زیادی قطعی کند.

وی درباره همکاری اش با تیم امید و اینکه گفته می شود جزو گزینه های هدایت این تیم است، گفت: در این باره کمیته فنی و فدراسیون تصمیم می گیرد. نکته مهم این است که کشورهای دیگر در حال برگزاری بازی های تدارکاتی هستند و ما هم باید هر چه زودتر دست به کار شویم. بسیار امیدوار هستم تیم امید که حالا اولویت فوتبال ایران است به المپیک صعود کند حالا با شاهرودی یا بدون شاهرودی فرقی ندارد و مهم شکست طلسم ۴۳ ساله صعود به المپیک است. با فدراسیون قرارداد داریم و باید ببینیم فدراسیون چه تصمیمی در این باره اتخاذ می کند. شاید سرمربی بیاید و بخواهد کادر خود را داشته باشد و فدراسیون و پس از آن استیلی مدیر تیم تصمیم گیرنده هستند.