به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، هفته بیست و هشتم لیگ یک فوتبال، سه‌شنبه (۱۸ خرداد) با انجام هشت بازی به پایان رسید که نتایج این بازی‌ها به شرح زیر است: رایکا بابل ۰ – ۰ شاهین شهرداری بوشهر  دیدار تیم‌های رایکا بابل و شاهین شهرداری بوشهر که از ساعت ۱۸:۴۰ در ورزشگاه شهدای هفتم […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، هفته بیست و هشتم لیگ یک فوتبال، سه‌شنبه (۱۸ خرداد) با انجام هشت بازی به پایان رسید که نتایج این بازی‌ها به شرح زیر است:

رایکا بابل ۰ – ۰ شاهین شهرداری بوشهر 

دیدار تیم‌های رایکا بابل و شاهین شهرداری بوشهر که از ساعت ۱۸:۴۰ در ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با این نتیجه رایکا با ۳۴ و شاهین شهرداری بوشهر با ۴۳ امتیاز در رده سیزدهم و ششم قرار گرفتند.

بادران تهران ۲ – ۱ استقلال ملاثانی

بادران از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه کارگران تهران میزبان استقلال ملاثانی بود که این بازی در نهایت با نتیجه دو بر یک به سود بادران به پایان رسید. گل‌های بادران در این بازی را مرتضی خراسانی و حمید کاظمی در دقایق ۸ و ۴۰ به ثمر رساندند. تک گل استقلال ملاثانی را هم سجاد عبدویی در دقیقه ۴۵ به ثمر رساند.

با این نتیجه بادران با ۴۷ و استقلال ملاثانی با ۳۳ امتیاز در رده دوم و چهاردهم قرار گرفتند.

چوکای تالش ۱ – ۰ خوشه طلایی ساوه

چوکای تالش و خوشه طلایی ساوه از ساعت ۱۸:۵۰ در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود چوکا به پایان رسید. تک گل چوکا را حسین پاپی وارد دروازه خوشه طلایی کرد.

با این نتیجه چوکا با ۲۸ و خوشه طلایی با ۴۳ امتیاز در جایگاه شانزدهم و پنجم قرار گرفتند.

آرمان گهر ۱ – ۰ مس کرمان

تیم‌های مس کرمان و آرمان گهر سیرجان از ساعت ۱۹:۰۵ در ورزشگاه امام علی سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود آرمان گهر به پایان رسید. تک گل آرمان گهر را حسن شوشتری در دقیقه ۳۹ به ثمر رساند.

با این نتیجه آرمان گهر با ۳۶ و مس کرمان با ۴۶ امتیاز در رده یازدهم و سوم قرار گرفتند.

قشقایی شیراز ۳ – ۲ گل ریحان البرز

دیدار تیم‌های قشقایی شیراز و گل ریحان البرز که از ساعت ۱۹:۲۵ در ورزشگاه پارس شیراز آغاز شده بود در نهایت با نتیجه سه بر دو به سود قشقایی به پایان رسید. 

با این نتیجه قشقایی با ۳۳ و گل ریحان با ۱۸ امتیاز در رده چهاردهم و هجدهم قرار گرفتند.

خیبر خرم آباد ۰ – ۰ فجر سپاسی

تیم های خیبر خرم آباد و فجر سپاسی از ساعت ۱۹:۵۰ در ورزشگاه تختی خرم آباد به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

با این نتیجه خیبر با ۴۲ و فجر سپاسی با ۴۴ امتیاز در رده هفتم و چهارم قرار گرفتند.

استقلال خوزستان ۱ – ۱ هوادار

استقلال خوزستان از ساعت ۱۹:۵۰ در ورزشگاه تختی اهواز میزبان هوادار بود که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. گل‌های این بازی را محمد جواد محمدی در دقیقه ۱۸ برای هوادار و فرشاد جان فزا در دقیقه ۶۱ برای استقلال خوزستان به ثمر رساندند.

با این نتیجه استقلال خوزستان با ۴۲ و هوادار با ۴۷ امتیاز در رده هشتم و اول قرار گرفتند.

پارس جنوبی جم ۱ – ۰ نود ارومیه

دیدار تیم های پارس جنوبی جم و نود ارومیه که از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه تختی جم شروع شده بود در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود پارس جنوبی به پایان رسید.

با این نتیجه پارس جنوبی با ۴۲ و نود با ۲۶ امتیاز در رده نهم و هفدهم قرار گرفتند.

انتهای پیام