به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محسن محمدسیفی، عضو تیم ملی ووشو که به تازگی به تیم شانگهای چین پیوسته، در گفتگو با خبرنگار برنا درمورد سطح این مسابقات عنوان کرد: لیگ ووشو چین از نظر فنی سطح بسیار بالایی دارد. خوشبختانه در اولین مسابقه با حریفی قدر چنینی مبارزه کردم […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محسن محمدسیفی، عضو تیم ملی ووشو که به تازگی به تیم شانگهای چین پیوسته، در گفتگو با خبرنگار برنا درمورد سطح این مسابقات عنوان کرد: لیگ ووشو چین از نظر فنی سطح بسیار بالایی دارد. خوشبختانه در اولین مسابقه با حریفی قدر چنینی مبارزه کردم که موفق شدم اولین بردم را به دست بیاورم. اکثر وشووکاران حاضر در لیگ چین از بهترین‌های جهان هستند، خوشحالم که امسال کارم را با تیم خارجی شروع کردم و امیدوارم در ادامه نیز روند خوبی را طی کنم.

وی درخصوص چگونگی ورود خود به این تیم نیز گفت: خانم الهه منصوریان که تقریبا از سال ۲۰۰۹ با من در مسابقات حضور دارند معرف من به این تیم بودند. خانم منصوریان همیشه به من محبت دارند و مثل یک دوست و هم رشته‌ای در کنار من هستند.

پرافتخارترین ووشوکار ایران درمورد شایعه جدایی‌اش از تیم ملی اظهار کرد: هرگز نخواستم و نگفتم که می‌خواهم از تیم ملی جدا شوم و مطمئن باشید تا زمانی که جسم و ذهنم من را یاری کند در کنار تیم ملی کشورم خواهم ماند و تلاش می کنم مانند گذشته در میادین حضور قدرتمندی داشته باشم.

محمدسیفی خاطرنشان کرد: پس از جراحی که روی زانو انجام دادم شرایط مطلوبی نداشتم و مدتی از تمرینات تیم ملی دور بودم اما با حضور در لیگ چین و تمریناتی که در این زمان اندک سپری کردم خوشبختانه کم کم به روال طبیعی خودم نزدیک شدم. لژیونر شدن بازیکنان قطعا تاثیر مثبتی بر عملکرد ملی پوشان دارد و امیدوارم بتوانم با تجربیاتی که در اینجا به دست می‌آورم در تیم ملی نیز به نحو مطلوبی از آن استفاده کنم.